بازدید معاون آموزشی جهاد دانشگاهی از مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم

۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۷ کد : ۲۳۲۵۸ آموزشی
دکتر بیجندی به همراه دکتر مهناز امامدادی رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی از فعالیت‌های اشتغال‌زای مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بازدید کرد.
بازدید معاون آموزشی جهاد دانشگاهی از مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمدصادق بیجندی در حاشیه این بازدید گفت: نگاه علاقه‌مند مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اشتیاق طلاب کارآفرین به فعالیت برای من ارزشمند بود و خستگی بر من حادث نشد.

وی انتخاب عنوان قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(س) برای مرکز حمایت از کارآفرینی طلاب را به مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تبریک گفت و افزود: یکی از چیزهای ارزشمندی که من در این قرارگاه دیدم امید بخشی بود، عنوان قرارگاه نگاه امیدبخشی دارد و در زمانی که ما با ناامیدی در جامعه مواجه هستیم به لحاظ تحریم‌های ظالمانه، جامعه را سرپا نگاه می دارد.

دکتر بیجندی ادامه داد: با توجه به زمینه‌های همکاری که در این بازدید احصا شد امیدواریم همکاری جهادگران استان قم با مرکز خدمات حوزه های علمیه بیش از پیش گسترش یابد و بتوانیم همکاری های خوبی در حوزه های آموزش، اشتغال و مشاوره و زمینه های دیگر داشته باشیم.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی افزود: کارهای مشترک بسیاری را می‌توان تعریف کرد و از توان دو مجموعه برای امید آفرینی در جامعه بهره برد.

دکتر محمدصادق بیجندی با بیان این که به دنبال اختراع چرخ جدید نیستیم عنوان کرد: اقدامات خوبی در مجموعه های مختلف صورت گرفته که میتوان از تجربیات این مجموعه ها استفاده کرد. در جهاد دانشگاهی نیز محتواهای آموزشی مناسبی تهیه و در سامانه INHP بارگذاری شده است که می‌تواند در فرایند پرورش نیروی کار کمک کننده باشد.

وی همچنین از درج پیام مقام معظم رهبری در صفحه نمایش اتاق جلسه قدردانی کرد و گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند "مسئولان برای ایجاد اشتغال شب و روز نشناسند" و به درستی در این صفحه نمایش داده شد، ما امروز به چشم خود دیدیم که طلاب و مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه برای ایجاد اشتغال شب و روز نمی‌شناسند و از این بابت بسیار خوشحالیم.

کلید واژه ها: مشاغل خانگی واحد قم آموزشی بازدید پیام جهاد 5


نظر شما :