سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خبر داد:

انتشار مجموعه‌ی «دانستنی‌های دانشجویی»

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۲ کد : ۲۲۸۶۴ فرهنگی
سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از انتشار مجموعه محتواهای مکتوب و چندرسانه‌ای درخصوص موضوعات مرتبط با زندگی و تحصیل دانشجویان با عنوان «دانستنی‌های دانشجویی» خبر داد.
انتشار مجموعه‌ی «دانستنی‌های دانشجویی»

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، مهدی عباسی گفت: دانشجویان، به ویژه دانشجویان جدیدالورود معمولا با تغییرات بسیاری به‌ویژه از لحاظ روانی و عاطفی روبه‌رو می‌شوند که بی‌توجهی به آن‌ها گاهی نتایج نامطلوبی خواهد داشت. در عین حال، ارایه آموزش‌های ضروری برای مواجهه آگاهانه با چالش‌ها و مسایل زندگی دانشجویی می‌تواند به توانمندسازی دانشجویان در مدیریت صحیح زندگی دانشجویی یاری رساند و لازم است دانشگاه‌ها و نهادهای مرتبط، به شناخت فضای حاکم بر زندگی و نقش جدیدی که دانشجویان برعهده می‌گیرند، آگاهی‌رسانی کنند.

وی تصریح کرد: در راستای آشنایی دانشجویان با چالش‌هایی که ممکن است بعد از ورود به دانشگاه با آن رو به رو شوند، مجموعه‌ محتواهایی در قالب‌های مکتوب و چندرسانه‌ای مانند اینفوگرافیک و موشن‌گرافی با استفاده از تجربیات دانشجویان قدیمی یا فارغ‌التحصیلان تهیه شده است که به‌صورت هفتگی در سایت سازمان دانشجویان منتشر خواهد شد.

سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی تصریح کرد: نوع پوشش دانشجویی، مزایا و معایب زندگی در خوابگاه، معرفی تشکل‌های دانشجویی، کار دانشجویی، وسایل مورد نیاز خوابگاه، دغدغه‌های والدین دانشجویان، نکات ضروری که دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مورد توجه قرار دهند، آشنایی با حقوق و تکالیف دانشجویان و... از موضوعاتی است که به آن ها پرداخته می شود.

 

کلید واژه ها: سازمان دانشجویان انتشار دانستنی‌های دانشجویی فرهنگی پیام جهاد 6


نظر شما :