به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی

مسابقه‌ی کتاب‌خوانی مجازی «گنجشک و جبرئیل» برگزار می‌شود

۳۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۰ کد : ۲۱۹۲۰ فرهنگی
مسابقه‌ی کتاب‌خوانی مجازی «سه دقیقه با کتاب» به مناسبت ماه محرم با محوریت کتاب «گنجشک و جبرئیل» و به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.
مسابقه‌ی کتاب‌خوانی مجازی «گنجشک و جبرئیل» برگزار می‌شود

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، این مسابقه از یکم تا ششم شهریورماه به مدت یک هفته با محوریت کتاب «گنجشک و جبرائیل» برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در آن می‌توانند به صفحه اینستاگرامی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانیhttps://instagram.com/isba.ir   یا کانال پیام‌رسان این سازمان به نشانیhttps://t.me/isbair  مراجعه کنند.
در این مسابقه هر روز بخش‌هایی از متن کتاب «گنجشک و جبرئیل» به همراه یک سوال از بخش مربوطه در صفحات اینستاگرام و پیام‌رسان سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر خواهد شد و شرکت‌کنندگان از ساعت 10 صبح هر روز به مدت 24 ساعت فرصت دارند تا پاسخ خود را ارسال کنند. ارسال پاسخ در صفحه اینستاگرامی از طریق دایرکت و در فضای تلگرام از طریق نشانیhttps://t.me/isba1380  انجام می‌شود.
جایزه روزانه این مسابقه 50 هزار تومان بن خرید کتاب به قید قرعه خواهد بود. اعلام برندگان نیز از طریق صفحه اینستاگرامی و کانال تلگرامی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی انجام می‌شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه این مسابقات به شماره 66971184 تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: سازمان انتشارات مسابقه کتابخوانی


نظر شما :