به همت جهاددانشگاهی هنر و به‌صورت مجازی؛

بازدید از نمایشگاه گروهی هنر ادامه دارد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۲ کد : ۲۱۸۶۷ فرهنگی
نمایشگاه گروهی هنر مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاددانشگاهی هنر تا ۵ شهریورماه میزبان علاقه‌مندان به فعالیت‌های هنری است.
بازدید از نمایشگاه گروهی هنر ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هنر، نمایشگاه گروهی هنر از آثار منتخب اساتید و هنرآموزان مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاددانشگاهی هنر هم‌زمان با ایام بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی، آغاز و تا 5 شهریورماه ادامه دارد. 

تعداد ۲۰۰ اثر هنری در رشته‌های طراحی دوخت، نقاشی، سفال، طراحی، نقاشی شیشه، طراحی لباس، مجسمه‌سازی، پتینه، چرم، نقاشی شیشه، رزین، قلم‌زنی، عروسک‌سازی از ۱۰۰ هنرمند و هنرجویان فارغ‌التحصیل از مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاددانشگاهی هنر به مدت 20 روز در فضای مجازی در صفحه‌ی اینستاگرام به آدرس http://instagram.com/Honar_Amoozesh_Jahad از ۱۵ مرداد تا ۵ شهریورماه با محوریت شعار «چهل سال خودباوری با جهاددانشگاهی» جهت بازدید هنردوستان فعال می‌باشد.

این نمایشگاه با رویکرد معرفی هنرمندان جوان و تولیدکنندگان آثار هنری در حیطه‌ی تولیدکنندگان خانگی، شخصی و کارآفرینی برپا شده است.

گفتنی است، تعدادی از آثار هنرمندانی که در این نمایشگاه شرکت کردند خریداری می‌شود و بعد از اتمام مهلت بازدید مخاطبان از نمایشگاه مذکور، در نمایشگاه دائمی جهاددانشگاهی هنر نگهداری خواهد شد.

کلید واژه ها: واحد هنر نمایشگاه مجازی فرهنگی


نظر شما :