وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا برگزار می‌شود

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۱ کد : ۲۱۸۴۳ فرهنگی
وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا چهارشنبه  ۲۹ مرداد از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در بستر آنلاین به همت اتاق بازرگانی اصفهان و با همکاری جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.
وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا  چهارشنبه  29 مرداد از ساعت 18 تا 20 در بستر آنلاین به همت اتاق بازرگانی اصفهان و با همکاری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان،  اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، جامعه هتل‌داران استان اصفهان و انجمن صنفی کارفرمایان شرکت ها و دفاتر خدمات مشافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی استان اصفهان  برگزار می شود.

رییس شورای هماهنگی توسعه پایدار و مشاور عالی اتاق بازرگانی اصفهان ضمن اعلام این خبر گفت: این رویداد با هدف بررسی رویدادهای گردشگری در عصر کرونا به صورت مجازی  و با همکاری دستگاه های مرتبط با حوزه گردشگری چه در بعد اجرایی و چه در بعد علمی برگزار خواهد شد.

علی کرباسی زاده بیان کرد: در این رویداد به مباحثی همچون، ماهیت رویدادها درگردشگری عصر کرونا، آنالیز بازار گردشگری ایران در عصر کرونا، تکنیک‌های بازاریابی محتوا در فضای مجازی و خواستههای گردشگران از مقصد در عصر کرونا پرداخته می شود.

وی در پایان افزود: در این رویداد که تجربه محور نیز می باشد سعی شده است از فعالین گردشگری و اساتید به نام کشوری استفاده شود و امیدواربم در پایان این وبینار بتوانیم به راهکارهای کارگشا در این حوزه برسیم.

گفتنی است، سخنرانان این رویداد دکتر مهدی ژیانپور معاون پژوهشی جهاددانشگاهی اصفهان، دکتر مهدی سقایی هیات علمی دانشگاه گرگان، دکتر رضا سلطانی متخصص برند مقصد، امیرناصر طباطبایی رییس جامعه هتل داران ایران، آرش نور آقایی مدیر مسوول فصلنامه گردشگری گیلگمش و دکتر سحر موحدی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی هستند.

علاقهمندان می‌توانند روز چهارشنبه 29 مردادماه، با مراجعه به لینک  webinar.eccim.com/ch/otagh43   در این رویداد شرکت کنند.

کلید واژه ها: واحد اصفهان وبینار آنلاین


( ۱ )

نظر شما :