«ایسنا» رسانه‌ی برتر جشنواره‌ی «نانو و رسانه» شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۱ کد : ۲۱۸۱۳ فرهنگی
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) وابسته به جهاددانشگاهی در یازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی «نانو و رسانه» حایز رتبه‌ی اول شد.
«ایسنا» رسانه‌ی برتر جشنواره‌ی «نانو و رسانه» شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، ستاد توسعه‌ی فناوری نانو به‌منظور بهره‌گیری از زیرساخت‌های رسانه‌ای و فرهنگی کشور در راستای تقویت گفتمان توسعه‌ی درون‌زای این فناوری، برنامه‌ای را در سه محور تولید محتوا، انتشار محتوا در رسانه‌های ستاد و رسانه‌های عمومی و رصد و ارزیابی رسانه‌ها به‌طور سالانه اجرا می‌کند. از این رو جهت شناسایی رسانه‌ها و آثار برتر و هم‌چنین تقدیر از اصحاب رسانه هر سال بر اساس ارزیابی عملکرد رسانه‌ها اقدام به برگزاری جشنواره‌ی «نانو و رسانه» و تجلیل از «رسانه‌های برتر» و «افراد با عملکرد برتر» در ترویج فناوری نانو می‌کند. این جشنواره در ۲ بخش کلی رسانه‌های «عمومی» و رسانه‌های «تخصصی صنعت» برگزار می‌شود.

امسال یازدهمین دوره‌ی این جشنواره به دلیل شیوع ویروس کرونا به‌صورت مجازی برگزار شد.

در این دوره از جشنواره، آثار ارسالی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های دیداری و مکتوب منتشرشده از ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ تا ۱۵ خردادماه ۱۳۹۹ مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس رأی داوران یازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی «نانو و رسانه»، خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) رتبه‌ی اول مشترک با خبرگزاری دانشجو را در میان خبرگزاری‌ها کسب کرد.

در جشنواره‌ی نانو و رسانه سال ۱۳۹۹، علاوه بر تقدیر از آثار برتر در هر گروه از رسانه‌ها، آثار برتر در سه محور ویژه‌ی «نانو در زندگی مردم»، «صادرات محصولات نانو» و «نقد و تحلیل» نیز مستقل از قالب اثر، مورد تقدیر قرار گرفت.


نظر شما :