توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی هرمزگان؛

طرح "نذر فرهنگی" در بندرعباس به اجرا درآمد

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۵ کد : ۲۱۰۳ فرهنگی
با حضور اقشار مختلف به ویژه دانشجویان طرح "نذر فرهنگی" یا پویش جمع آوری پسماند ظروف یکبار مصرف عاشورای حسینی، توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان به اجرا درآمد.
طرح "نذر فرهنگی" در بندرعباس به اجرا درآمد

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان؛ میلاد رافت مسوول سازمان دانشجویان استان هرمزگان، منطقه خلیج فارس، افزود: هدف از این فعالیت فرهنگ سازی تفکیک در مبدأ و انجام بازیافت زباله به روش صحیح است. بطوریکه اقدامات انجام شده در مدت اخیر باعث تاثیر گذاری در فرهنگ خانواده‌ها و تغییر دیدگاه هم استانی‌ها بویژه کودکان شده و با مستمر کردن این فعالیت امید زیادی به سالم ماندن و اصلاح محیط زیست است.

میلاد رأفت با بیان اینکه در این طرح از کمک سمن های محلی همچون "محله زیبای من" نیز استفاده شد، تصریح کرد: اعضای این کمپین در روز عاشورا در یک حرکت مردمی به پاکسازی خیابانها پرداختند.

وی اضافه کرد: در تلاش بودیم با این حرکت فرهنگی و اجرای این نذر فرهنگی خدمتی مفید به جامعه شکل گیرد و فرهنگسازی مناسبی برای کودکان و نوجوانان باشد.

رأفت با اشاره به حضور 40 نفری در این طرح، بیان کرد: در این طرح که محمد دلپسند(معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان) و محترم پناه(مدیرسمن محله زیبای من) حضور داشتند، پویش مردمی به صورت متمرکز اقدام به جمع آوری پسماندهای اطراف مسجد جامع بندرعباس کرد.

گفتنی است، مسوول سازمان دانشجویان استان هرمزگان در پایان از همکاری و حمایت معاون امور جوانان هلال احمر استان هرمزگان تقدیر کرد.

 


نظر شما :