با همکاری جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی؛

نمایشگاه صنایع فرهنگی و خلاق در تبریز برگزار می‌شود

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۹ کد : ۲۰۸۴ فرهنگی تاپ خبر
همزمان با ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، نمایشگاه تخصصی نوآوری و فناوری‌های نرم و هویت‌ساز «صنایع فرهنگی و خلاق» در تبریز برگزار می‌شود.
نمایشگاه صنایع فرهنگی و خلاق در تبریز برگزار می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، همزمان با ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، نمایشگاه تخصصی نوآوری و فناوری‌های نرم و هویت‌ساز (صنایع فرهنگی و خلاق) در تبریز برگزار می‌شود.

همچنین این نمایشگاه، از تاریخ ۱۰ الی ۱۵ آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می‌شود.

از محورهای زون نوآوری و فناوری‌های نرم و هویت ساز می‌توان به هنرهای تجسمی و اجرائی، مصنوعات هنری و دستی، پویا نمایی، سرگرمی‌های آموزشی، علمی و فرهنگی، مفهوم سازی، نرم افزارهای چندرسانه‌ای، تولید، ارتقاء، تبلیغ و تجارت کالاهای فرهنگی، کتاب‌های مصور، گردشگری، بازی‌های یارانه ای، خدمات فرهنگی و دیجیتال خلاقانه، محتوای دیجیتال، اپلیکشن‌های موبایلی اشاره کرد.

صاحبان ایده، نوآوران و فناوران و شرکت‎ها می‎توانند جهت ثبت نام در این نمایشگاه و آگاهی از ضوابط و شرایط حضور در رویدادها از ۱۵ مهرماه به آدرس اینترنتی WWW.RINOTEX.IR مراجعه کنند.

گفتنی است، مسوولیت زون صنایع فرهنگی و خلاق ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی بر عهده جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی است.


نظر شما :