معاون آموزشی واحد صنعتی اصفهان:

۳۵۰۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی مدیران و کارکنان استانداری اصفهان برگزار می شود

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۰ کد : ۲۰۶۲ آموزشی
جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان بر اساس قراردادهای منعقد شده با استانداری اصفهان، در سال جاری ۳۵۰۰۰ نفر ساعت دوره‏ های آموزشی شغلی تخصصی ویژه مدیران و کارکنان استانداری اصفهان برگزار می‏ نماید.
۳۵۰۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی مدیران و کارکنان استانداری اصفهان برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان معاون آموزشی واحد گفت: پیرو برگزاری مطلوب دوره ‏های آموزشی ویژه مدیران و کارکنان استانداری اصفهان  در سال گذشته، با پیگیری‏ های انجام شده این دوره های آموزشی شامل سی عنوان آموزشی ویژه مدیران حرف ه‏ای میانی و پایه در دو بخش شغلی اختصاصی، فناوری اطلاعات و شش عنوان تولید محتوای الکترونیکی برگزار خواهد شد.

غلامرضا ریحانی افزود: به منظور برگزاری این دوره ها فرآیندهای اداری لازم انجام شده و با هماهنگی دفتر برنامه ‏ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری  از هفته اول مهرماه عملیاتی می‏ شود.

وی با اشاره به سوابق فعالیت‏ های قبلی، تجارب کسب شده و توانمندی ‏های موجود و تأکید بر رعایت دقت و کیفیت بالا در اجرای پروژه ‏های آموزشی بیان کرد:  این واحد همچنین برگزاری آموزش دهیاران استان اصفهان را با هماهنگی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری  و  با همکاری اتحادیه شرکت ‏های تعاونی دهیاری ‏های استان در تمامی شهرستان ‏های استان در حال اجرا دارد. معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با بیان این مطلب که  این معاونت آماده همکاری آموزشی با سایر دستگاه های اجرائی استان می باشد، تصریح کرد:آموزش مدیران و کارشناسان شهرداری‏ های استان نیز  با هماهنگی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در دست اقدام است .

 

 


( ۲ )

نظر شما :