کتاب «راهنمای کامل تمرینات TRXبهترین و مؤثرترین جلسات تمرین» منتشر شد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۲ کد : ۲۰۴۸۸ فرهنگی
کتاب «راهنمای کامل تمرینات TRX بهترین و مؤثرترین جلسات تمرین» به همت انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری وارد بازار نشر شد.
کتاب «راهنمای کامل تمرینات TRXبهترین و مؤثرترین جلسات تمرین» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب «راهنمای کامل تمرینات TRX بهترین و مؤثرترین جلسات تمرین» یک اثر ترجمه‌ای است که به همت دکتر محمد فرامرزی استاد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهرکرد و نسیم منوچهری سرپرست کمیته TRX خراسان رضوی در سه بخش و سیزده فصل تحت عناوین؛ علم تمرین معلق (آویزانی)، تمرینات معلق، برنامه‌های تمرین معلق در 364 صفحه در قطع وزیری، ترجمه و به همت انتشارات جهاددانشگاهی استان وارد بازار نشر شده است.

تمرینات TRX با توجه به تنوع‌پذیری بالا، افزایش قدرت، توان و استقامت و جنبش‌پذیری تمامی گروه‌های عضلانی از محبوبیت فراوانی در بین ورزشکاران و نیز افراد عادی برخوردار است. این نوع تمرین به افراد اجازه می‌دهد با استفاده از وزن بدن و قوانین فیزیک، انواع مختلف تمرینات ورزشی را برای افزایش عملکرد جسمانی و تناسب‌اندام انجام دهند. این نوع تمرین‌ها علاوه بر این‌که می‌تواند به‌صورت مستقل انجام شود، در کنار برنامه تمرینی دیگر نیز به‌عنوان مکمل انجام  می‌شوند.

با توجه به جدید بودن شیوه تمرین ذکرشده در این کتاب و عدم وجود راهنمای کامل و جامع، اثر حاضر یکی از منابع به‌روز و کاربردی معتبر در این زمینه هست.

گفتنی است، انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری به‌صورت تخصصی در حوزه نشر دانشگاهی فعالیت می‌کند و تلاش می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید (اعم از تالیف و ترجمه و پایان‌نامه‌های شاخص دانشجویی) را به چاپ برساند.

اساتید دانشگاهی و صاحب‌نظران و مولفان می‌توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تالیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاددانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبیعی - معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره ۳۲۳۲۰۳۲۳ یا ۳۲۳۲۰۰۷۰ تماس حاصل کنند ، همچنین تارگاه jchb.ir برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام می‌شود.

 


نظر شما :