برگزاری چهارمین مرحله آزمون توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در جهاددانشگاهی استان گلستان

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۸ کد : ۲۰۳۶ آموزشی
چهارمین مرحله آزمون آنلاین توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت گرگان و گنبدکاووس جهاددانشگاهی گلستان برگزار شد.
برگزاری چهارمین مرحله آزمون توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در جهاددانشگاهی استان گلستان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان گلستان، چهارمین مرحله آزمون آنلاین توانمندسازی آموزش  دهندگان نهضت سوادآموزی با هماهنگی بین نهضت سوادآموزی و جهاد دانشگاهی در جهاددانشگاهی استان گلستان به مدت سه روز از 17 تا 19 شهریور ماه در شرق و غرب استان در مراکز آموزش کوتاه مدت این واحد برگزار شد.

در این مرحله برای290 نفر از مربیان نهضت سوادآموزی در دو مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت گرگان و گنبدکاووس جهاددانشگاهی گلستان آزمون انلاین برگزار شد.

در همین راستا روز گذشته 19 شهریور فرج الله رزاقی رییس آموزش و پرورش شهرستان گنبد، شیری قابوس رییس اداره نهضت سوادآموزی این شهرستان  و معاون پرورشی و پژوهشی  این  اداره از فرآیند برگزاری این آزمون در مرکز آموزش کوتاه مدت جهاد دانشگاهی گنبدکاووس بازدید کردند.

مهندس رضا ثقفی رییس جهاددانشگاهی استان گلستان نیز در حاشیه این بازدید با مدیران آموزش وپرورش و نهضت سوادآموزی و مشاور فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس دیدار و گفت وگو کرد.

 


( ۹ )

نظر شما :