کتاب «راهنمای کاربردی مشاوره با مسلمانان» وارد بازار نشر شد

۲۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۰۳۲۴ فرهنگی
کتاب «راهنمای کاربردی مشاوره با مسلمانان» به همت انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
کتاب «راهنمای کاربردی مشاوره با مسلمانان» وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب «راهنمای کاربردی مشاوره با مسلمانان» یک اثر ترجمه‌ای است که به همت دکتر ذبیح‌ا... کاوه فارسانی استادیار گروه مشاوره دانشگاه شهرکرد، دکتر منصور سودانی استاد گروه مشاوره دانشگاه شهید چمران اهواز و علی اکبر ظفری زاده و مجید اکبری گردآوری و ترجمه شده است.

این کتاب در پنج بخش و 18 فصل در 392 صفحه در قطع وزیری، ترجمه و به همت انتشارات جهاددانشگاهی استان وارد بازار نشر شده است.

موضوعات و مداخلات مورد بحث در این کتاب به وسیله نویسندگان متخصص و معتبر در زمینه‌های مختلف برای آموزش و راهنمایی مشاوران کشورهای اسلامی و غیراسلامی برای آشنایی با اقدامات و روش‌های مشاوره با مراجعان مسلمان تهیه شده است، همچنین موضوعاتی از قبیل مشاوره اعتیاد به مواد مخدر، مشاوره دانشگاه و جلوگیری از اعتیاد در جامعه نیز در این کتاب معرفی شده است.

گفتنی است، انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری به صورت تخصصی در حوزه نشر دانشگاهی فعالیت و تلاش می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید (اعم از تالیف و ترجمه و پایان‌نامه‌های شاخص دانشجویی) را به چاپ برساند.

اساتید دانشگاهی و صاحب‌نظران و مولفان می‌توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تالیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاددانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد - جنب دانشکده منابع طبیعی - معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره ۳۲۳۲۰۳۲۳ یا ۳۲۳۲۰۰۷۰ تماس حاصل کنند، همچنین تارگاه jchb.ir برای کسب اطلاعات بیش‌تر اعلام می‌شود.

کلید واژه ها: واحد چهارمحال و بختیاری کتاب فرهنگی پیام جهاد 6


نظر شما :