کتاب "کاربرد الگوریتم‌های فر ابتکاری در حل مسائل شبکه زنجیره تأمین" در پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی منتشر شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۹ کد : ۲۰۲۲ فرهنگی
کتاب "کاربرد الگوریتم‌های فر ابتکاری در حل مسائل شبکه زنجیره تأمین" توسط جاوید قهرمانی نهر، فرامرز نوری و دکتر نجف قراچورلو در پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی، گروه مدیریت توسعه منتشر شد.
کتاب "کاربرد الگوریتم‌های فر ابتکاری در حل مسائل شبکه زنجیره تأمین" در پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی منتشر شد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، کتاب «کاربرد الگوریتم‌های فر ابتکاری در حل مسائل شبکه زنجیره تأمین» توسط جاوید قهرمانی نهر، فرامرز نوری و دکتر نجف قراچورلو در پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی، گروه مدیریت توسعه منتشر شد.

در این کتاب نویسندگان با تمرکز بر روی انواع مختلف از الگوریتم‌های فرا ابتکاری در 9 فصل، به پیاده‌سازی این الگوریتم‌ها در مسائل طراحی شبکه زنجیره تأمین و حل مسائل بهبود بهره‌وری پرداختند.

همچنین توسعه روزافزون مدل‌های ریاضی شبکه زنجیره تأمین و عدم توانایی حل این مسائل توسط نرم‌افزارهای موجود، باعث شده تا در این کتاب، راه‌حل‌های کارا و اثر بخش با استفاده از الگوریتم‌های فرا ابتکاری مختلف تشریح شود تا پژوهشگران، اساتید و دانشجویان در حل مسایل بهینه‌سازی و انجام پروژه‌های خود از آن‌ها بهره ببرند.

گفتنی است، کتاب کاربرد الگوریتم‌های فر ابتکاری در حل مسائل شبکه زنجیره تأمین در شمارگان هزار نسخه و در 162 صفحه در قطع وزیری از سوی انتشارات پژوهش‌های دانشگاهی منتشرشده است.


( ۱ )

نظر شما :