برگزاری آزمون پایانی طرح توانمندسازی مربیان نهضت سواد آموزی در جهاددانشگاهی اردبیل

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۵ کد : ۱۹۹۶ آموزشی
مدیر اداره آموزش و برنامه‌ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل از برگزاری آزمون آنلاین دوره آموزشی مجازی "توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی"خبر داد.
برگزاری آزمون پایانی طرح توانمندسازی مربیان نهضت سواد آموزی در جهاددانشگاهی اردبیل

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، محمد علیزاده با اعلام این خبر افزود: آزمون پایانی این دوره با حضور 147 نفر از مربیان استان طی 2 روز در هفته جاری در مرکز آموزش جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره آموزشی را توانمندسازی مربیان حرفه‌ای و مبتدیان است، تصریح کرد: در این دوره، هر مربی به صورت مجزا با استفاده از فایل‌های آموزشی دروس تخصصی و عمومی آموزش دیده و همچنین در مناطقی که دسترسی به اینترنت امکانپذیر نبود لوح‌های فشرده در اختیار آموزش دهندگان قرار گرفت.

علیزاده با بیان اینکه طول مدت دوره آموزش مجازی مربیان نهضت سوادآموزی، 126 ساعت بود، بیان کرد: این دوره آموزشی در راستای تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی کشور و معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش برگزار شد.

مدیر اداره آموزش و برنامه ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به اینکه در طول تحصیل با ارزیابی که انجام می شود میزان کارایی و اثربخشی مربیان و معلمان مشخص می‌شود اظهار کرد: به قبول شدگان در این دوره گواهینامه صلاحیت حرفه ای معتبر با عنوان فنون و مهارت‌های تدریس اعطا خواهد شد.


( ۵ )

نظر شما :