راه اندازی سرویس پیامکی طب سینا توسط جهاددانشگاهی همدان

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۸ کد : ۱۹۹۵ پژوهشی
سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد همدان از راه اندازی سرویس پیامکی طب سینا توسط مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی جهاد دانشگاهی همدان خبر داد.
راه اندازی سرویس پیامکی طب سینا توسط جهاددانشگاهی همدان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد همدان از راه اندازی سرویس پیامکی طب سینا توسط مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی جهاد دانشگاهی همدان خبر داد.

علی کلانترنیا گفت: مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی از اوایل سال 97 اقدام به راه اندازی سرویسی با عنوان طب سینا بر روی بستر MNS شرکت ایرانسل کردکه 8 مرداد ماه 97 راه اندازی سرویس تکمیل شد و هم اکنون به دست کاربران نهایی رسیده است.

وی اظهار کرد: کاربران با عضویت در این سرویس مطالبی در حوزه بهداشت و سلامت دریافت می­کنند و هدف این سرویس ارایه اطلاعاتی در خصوص کاربرد گیاهان دارویی و برخی روش های عمومی طب سنتی است که به بهبود و پیشگیری امراض مختلف کمک می­کند.

کلانترنیا بیان کرد: محتوای این سرویس از چندین کتاب در همین زمینه و دانش افراد متخصص استخراج شده است که، با توجه به اینکه بازار هدف آن کل کشور است تاثیر مثبتی بر ارتقاءدانش عمومی و سطح سلامت جامعه خواهد داشت.

سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد همدان در پایان افزود: مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی در نظر دارد در آینده این سرویس را بر روی بستر SDP شرکت ایرانسل نیز پیاده سازی نماید که باعث ارتباط بیشتر با کاربران و ارایه خدمات متنوع تری می­شود.

 

 


نظر شما :