کسب رتبه ممتاز توسط اعضای جهاددانشگاهی استان مرکزی در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹ کد : ۱۹۳۶ فرهنگی
اعضای جهاددانشگاهی استان مرکزی در چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان موفق به کسب رتبه ممتاز شدند.
کسب رتبه ممتاز توسط اعضای جهاددانشگاهی استان مرکزی در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، علیرضا دارابی در رشته اذان و محسن بیات در بخش قرآان، با کسب رتبه ممتاز در این مسابقات به رقابت های کشوری راه یافتند.

چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشگاهیان و توسعه فضای معنوی و قرآنی در دانشگاه و زمینه‌سازی انس و الفت دانشگاهیان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع) و تدبر و عمل به آموزه‌های الهی در سطوح دانشجویان، مدرسان و کارکنان برگزار شد.

این جشنواره در دو سطح استانی و کشوری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد که مرحله استانی جشنواره در فروردین و اردیبهشت ماه 1397 و مرحله کشوری جشنواره، در تابستان سال 1397 در شهر مقدس قم برگزار گردید.

این جشنواره در سطح مدرسان و کارکنان در پنج بخش آوایی (شفاهی)، معارفی(کتبی)، پژوهشی، هنری،  آوایی(شفاهی) رشته های قرائت به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل، حفظ پنج و 15 جزء و حفظ کل قرآن کریم، بخش معارفی(کتبی) در رشته های آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم ، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با  سیره معصومین(ع)، و بخش پژوهشی در رشته های مقاله قرآن و عترت، ترجمه و تالیف کتاب؛ بخش هنری، رشته خوشنویسی؛ و بخش ادبی، رشته شعر برگزار شد.


نظر شما :