مراسم قرعه‌کشی و اعلام برندگان نهایی مسابقه‌ی مکارم‌الاخلاق برگزار شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۸ کد : ۱۹۲۰۵ فرهنگی
مراسم قرعه‌کشی و معرفی برگزیدگان اولین مسابقه قرآنی مکارم‌الاخلاق امروز شنبه، ۳۱ خردادماه با حضور محمدحسین حسنی سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مهدی عباسی سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی در استودیو مبین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
مراسم قرعه‌کشی و اعلام برندگان نهایی مسابقه‌ی مکارم‌الاخلاق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد‌دانشگاهی، مهدی عباسی سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با اشاره به مشارکت 200 نفر از دانشجویان در مسابقه‌ی دعای مکارم‌الاخلاق گفت: بعد از دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از دانشجویان و توصیه‌ی ایشان بر اهمیت قرائت دعای مکارم‌الاخلاق، به پیشنهاد جمعی از دانشجویان طی ۳۰ شب هر شب یک فراز از این دعا در اینستاگرام منتشر و سؤال مربوط به آن مطرح شد.

هم‌چنین محمدحسین حسنی سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با اشاره به این‎که پشتیبانی از برگزاری این مسابقه برعهده این سازمان بوده است، برگزاری این مسابقه را تجربه خوبی برای هر دو نهاد ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که برگزاری مسابقات در فضای مجازی به‌ویژه از طریق اینستاگرام ادامه یابد.

در این قرعه‌کشی به پنج نفر از افرادی که بیشترین پاسخ درست را به ارسال کرده‌ بودند به قید قرعه و به دو شرکت‌کننده‌ای که توانسته‌اند به هر ۳۰ سوال مطرح پاسخ درست ارایه کنند نیز بدون قرعه‌کشی جایزه 2 میلیون ریالی اهدا شد.

رهبر معظّم انقلاب در جریان دیدار رمضانی با جمعی از دانشجویان کشور، دعای مکارم الاخلاق را برای تقویت مبانی معرفتی جوانان بسیار مهم ارزیابی و جوانان را به خواندن این دعا و تدبر در آن دعوت کردند که در این راستا مسابقه‌ی مکارم‌الاخلاق توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان برگزار و هر روز یک فراز از دعای ۲۰ صحیفه‌ سجادیه در اینستاگرام منتشر و پاسخ‌ها از همان طریق دریافت می‌شد.

اسامی برندگان به شرح زیر است:
محمد حیدری، فاطمه افشاری، هاجر بهزاد کلاش، سامیار وهاب زاده، محمدعلی عباسی، مهدی عطار و صدیقه عباسی.

کلید واژه ها: سازمان دانشجویان مسابقه فرهنگی دعای مکارم‌الاخلاق


نظر شما :