از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی؛

کتاب دیکشنری مهندسی محیط‌زیست منتشر شد

۳۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۲ کد : ۱۹۱۵۴ فرهنگی
کتاب دیکشنری مهندسی محیط زیست به تالیف دکتر لیلا جهانبان و همکاران توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی به چاپ رسید.
کتاب دیکشنری مهندسی محیط‌زیست منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، محسن خدیمی مسوول انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی عنوان کرد: کتاب دیکشنری مهندسی محیط زیست به تالیف دکتر لیلا جهانبان و همکاران توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی به چاپ رسید.

خدیمی در خصوص این کتاب گفت: مهندسی محیط‌زیست عبارت از کاربرد مجموعه‌ای از علم و فنون مهندسی در رابطه با مطالعه و ارزشیابی شرایط و بهبودسازی محیط‌زیست می‌باشد، این علم در امور اجرایی و ساختمانی در زمینه‌ی طرح های عمرانی، زیربنایی، شهری، صنعتی و مسکونی کاربرد دارد.

وی در ادامه افزود: با توجه به دغدغه‌ی فعلی پیش روی ایران و مواجهه با مشکلاتی چون آلودگی هوا، بحران آب، فرسایش خاک‌ها در سطح کشور و بروز پدیده‌هایی چون بیابان‌زایی، این مبحث مناسب کسانی است که روحیه‌ی فعال و پویا دارند و در صدد بهبود شرایط محیط زندگی خود هستند؛ کسانی که دوستدار طبیعت بوده و به محیط اطراف خود توجه می‌کنند.

گفتنی است، کتاب دیکشنری مهندسی محیطأزیست به تالیف دکتر لیلا جهانبان و همکاران در 230 صفحه و با قیمت 22000 هزارتومان به چاپ رسید.

کلید واژه ها: واحد استان مرکزی کتاب فرهنگی پیام جهاد 6


( ۲ )

نظر شما :