مرحله‌ی دوم پویش آف کرونا آغاز شد/رقابت سراسری ویژه‌ی دانشجویان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۶ کد : ۱۸۸۹۵ فرهنگی
با همکاری معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد، رقابت سراسری ویژه دانشجویان، دانش آموزان و خانواده ها با حمایت معنوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت آموزش و پرورش و مجموعه های فرهنگی و مردمی آغاز شد.
مرحله‌ی دوم پویش آف کرونا آغاز شد/رقابت سراسری ویژه‌ی دانشجویان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی شریف، با همکاری معاونت فرهنگی این سازمان و روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد رقابت سراسری ویژه دانشجویان، دانش آموزان و خانواده ها با حمایت معنوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت آموزش و پرورش و مجموعه های فرهنگی و مردمی آغاز شد.

از محورهای این پوییش طراحی اپلیکیشن بازی های رایانه ای، طراحی و ساخت اسباب بازی های دست ساز با استفاده از ابزار و لوازم موجود و دور ریز و قابل بازیافت و طراحی و اجرای بازی های جمعی و خانوادگی اشاره کرد.

هدف این پویش فعلیت بخشیدن به استعدادهای بالقوه دانشجویان و دانش آموزان، تقویت و توسعه مهارت های زندگی و اجتماعی از طریق بازی های مختلف، توسعه و پرورش ذهنی افراد در ایجاد بازی های خلاقانه، آموزنده و هدفمند و  ایجاد نشاط و شادابی در خانواده ها است.

علاقه مندان برای شرکت در این رقابت سراسری، می توانند صفحه پویش را در اینستاگرام فالو و سپس یک فیلم یک دقیقه ای از آثار خود را از طریق تلگرام یا واتس آپ به شماره ۰۹۲۲۹۳۸۵۵۸۷ ارسال کنند
برای ​ دریافت اطلاعات بیشتر، به صفحه های مجازی off_corona@ 
و instagram.com/off.corona@ این پویش مراجعه نمایید.

کلید واژه ها: آف کرونا سازمان صنعتی شریف کرونا فرهنگی پیام جهاد 5


نظر شما :