امتیاز مجله‌ی علمی تخصصی پژوهش‌های مکانی ـ فضایی به جهاددانشگاهی اصفهان منتقل شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۴ کد : ۱۸۸۸۲ فرهنگی
امتیاز مجله علمی تخصصی پژوهش‌های مکانی _ فضایی با شماره مجوز ۷۸۵۳۹ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جهاددانشگاهی واحد اصفهان(معاونت پژوهشی) واگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، مهدی ژیانپور ضمن اعلام این خبر گفت: امتیاز انتشار مجله (فصلنامه) علمی تخصصی "پژوهش‌های مکانی – فضایی" با محوریت موضوعی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، برنامه ریزی روستایی و عشایری و برنامه ریزی توسعه گردشگری با شماره مجوز 78539 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جهاددانشگاهی واحد اصفهان واگذار شد.

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان گفت: این مجله از بهار سال 1396 و با صاحب امتیازی و مدیر مسوولی یک از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور (مرکز شاهین شهر اصفهان) شروع به کار کرد و تا کنون بیش از 12 شماره از آن منتشر شده است.

وی افزود: با رایزنی های انجام شده و ابراز تمایل این عضو هیات علمی در خصوص ادامه فعالیت مجله زیر نظر جهاددانشگاهی واحد اصفهان، اقدامات لازم جهت واگذاری امتیاز و مسوولیت آن با وزارت فرهنگ و ارشاد از سال 1398 انجام گرفت و سرانجام در خردادماه 1399 امتیاز مجله به جهاددانشگاهی واحد اصفهان واگذار شد.

ژیانپور در پایان افزود: برنامه بعدی واحد جهت ارتقای کمی و کیفی مجله، تبدیل کردن آن به یک مجله با امتیاز علمی پژوهشی و ثبت آن در پایگاه نمایه  SID است.

گفتنی است، علاقه‌مندان در آینده‌ای نزدیک، جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و فرایند انتشار مقالات علمی خود در این مجله می‌توانند به وب سایت معاونت پژوهشی به نشانی research.jdisf.ac.ir مراجعه کنند.

کلید واژه ها: واحد اصفهان مجله فرهنگی


نظر شما :