انتشار کتاب «روش‌های پیش تحکیم و بهره‌گیری از تجهیزات مکانیزه برای اجرای تونل در زمین‌های سست»

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۹ کد : ۱۸۷۳۶ فرهنگی
کتاب «روش های پیش تحکیم و بهره گیری از تجهیزات مکانیزه، برای اجرای تونل در زمین های سست» توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر‌ به چاپ رسید.
انتشار کتاب «روش‌های پیش تحکیم و بهره‌گیری از تجهیزات مکانیزه برای اجرای تونل در زمین‌های سست»

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر، کتاب «روش های پیش تحکیم و بهره گیری از تجهیزات مکانیزه، برای اجرای تونل در زمین های سست» تالیف مهندس محسن هدایتی فر، توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ رسید.

در پیش‌گفتار این کتاب آمده است:

"با توجه به فعالیت گسترده و رو به افزایش شرکت جنرال مکانیک در پروژه های مختلف و متنوع مهندسی، پیاده سازی سیستم ثبت و به کارگیری دانش فنی و تجربیات ارزشمند پروژه های این شرکت امری بسیار ضروری است. روش های پیش تحکیم و بهره گیری از تجهیزات مکانیزه، برای اجرای تونل در زمین های سست از تولیدات مدیریت دانش شرکت جنرال مکانیک است که در برگیرنده مطالبی در باره معرفی انواع روش های نوین در حفاری و ساخت و ساز تونل در محیط های سست و شهری، مزایا و...  می باشد و با استفاده از برخی تجربیات اجرایی شرکت جنرال مکانیک و منابع روز دنیا (داخلی و خارجی)، تکمیل و غنی شده است."

گفتنی است، این کتاب در 12 فصل، 312 صفحه و در تیراژ500 نسخه و به قیمت 460000ریال به بازار کتاب عرضه شده است.

علاقه‌مندان می توانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرس jdamirkabir.ac.ir/shop  خریداری کنند.

کلید واژه ها: واحد صنعتی امیرکبیر کتاب فرهنگی پیام جهاد 6


نظر شما :