از سوی انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری کتاب "۱۰۱ تمرین برای دو و میدانی جوانان" به چاپ رسید

۰۷ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۰ کد : ۱۸۶۶ فرهنگی
سیروس رضایی سرپرست جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری از چاپ و انتشار کتاب «۱۰۱ تمرین برای دو و میدانی جوانان» در انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری خبر داد.
از سوی انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری کتاب "۱۰۱ تمرین برای دو و میدانی جوانان" به چاپ رسید

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی سرپرست جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر اظهار کرد: اثر 101 تمرین برای دو و میدانی جوانان توسط دکتر نگار آرازشی ترجمه شده است.

وی افزود: این کتاب شامل 9 فصل است.

سرپرست جهاددانشگاهی استان گفت: در این کتاب به مباحثی همچون رشد کودک و پیشرفت در ورزش، تمرینات گرم کردن، تمرینات کلی دویدن، تمرینات عبور از مانع و تمرینات تکمیلی پرداخته شده است.

رضایی با بیان این که انتشارات جهاددانشگاهی به عنوان یکی از معتبرترین موسسات نشر دانشگاهی در ایران، تلاش می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید را به چاپ برساند، تاکید کرد: انتشارات جهاددانشگاهی استان در سال 94 راه‌اندازی شده و تمامی اساتید دانشگاهی و صاحب‌نظران و مولفان می‌توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تالیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاد دانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبیعی - معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره ۳۲۳۲۰۳۲۳ تماس حاصل کنند.

 


نظر شما :