برگزاری چهارمین جشنواره سراسری «شهود قدسی» به صورت مجازی

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۰ کد : ۱۸۲۰۳ فرهنگی
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان فارس گفت: امسال و با توجه به شیوع کروناویروس، جشنواره سراسری قرآن و هنر (شهود قدسی) به شکل مَجازی برگزار می‌شود.
برگزاری چهارمین جشنواره سراسری «شهود قدسی» به صورت مجازی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس، دکتر محمدرضا خالصی گفت: جهاددانشگاهی استان فارس امسال افتخار دارد که چهارمین دوره جشنواره سراسری شهود قدسی را میزبانی می‌کند.

وی افزود: این دوره از جشنواره شهود قدسی با توجه به شرایط کنونی ناشی از شیوع کروناویروس و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به شکل مجازی برگزار می‌شود.

خالصی با یادآوری این که در دوره‌های گذشته، شاهد برپایی نمایشگاه‌های متعددی از آثار منتخب بودیم، اضافه کرد: در این دوره، آثار منتخب ارسالی در بخش‌های ششگانه، در قالب کلیپ‌هایی طراحی و با استفاده از بسترهای موجود در فضای مجازی، اعم از رسانه‌های برخط، شبکه‌های اجتماعی و ... منتشر می‌شود.

وی با بیان این‌که برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه نیز امسال در دستور کار نیست، گفت: جشنواره شهود قدسی، امسال هم با استقبال بسیار خوب مخاطبان اصلی، یعنی دانشجویان سراسر کشور قرار گرفته است.

خالصی گفت: این جشنواره در رشته‌های نقاشی، تصویرسازی، پوستر، لوگوتایپ، عکس و خوشنویسی، ویژه دانشجویان سراسر کشور برنامه ریزی و برگزار شده است.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان فارس خاطرنشان کرد: آثار منتخب در هر یک از بخش‌ها، در قالب یک کلیپ طراحی شده و با استفاده از بسترهای موجود در فضای مجازی منتشر می‌شود.

کلید واژه ها: واحد فارس جشنواره فرهنگی پیام جهاد 2