فراخوان نمایشگاه مجازی «اسماء‌‌الله» منتشر شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۵:۵۵ کد : ۱۷۹۸۴ فرهنگی
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به‌مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، فراخوان نمایشگاه مجازی اسماءالله را منتشر کرد.
فراخوان نمایشگاه مجازی «اسماء‌‌الله» منتشر شد

به گزارش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی نگارخانه‌های کشور، برگزاری نمایشگاه مجازی می‌تواند جایگزین خوبی برای ادامه روند برگزاری برنامه‌های فرهنگی قرآنی در بین هنرمندان باشد. از این ‌رو سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی نمایشگاه خوشنویسی، نقاشی‌خط و تایپوگرافی را با عنوان اسماءالله برگزار می‌کند که فراخوان آن به شرح زیر است.

اهداف
تبلیغ و ترویج فرهنگ و هنر معارف قرآن کریم با استفاده از زبان هنر تولید آثار فاخر هنری شناسایی و پرورش هنرمندان جوان حمایت از هنرمندان ارزشی

موضوع
اسماء متبرک خداوند

بخش‌های نمایشگاه
خوشنویسی نقاشیخط تایپوگرافی

از تمام اساتید فرهیخته و هنرمندان خوش ذوق و ارزشی دعوت می‌شود برای ثبت‌نام و ارسال تصویر با کیفیت از اثر خود به سایت http://reg.isqa.ir مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و اثر خود را بارگذاری کنند.

مقررات شرکت در نمایشگاه
نمایشگاه به صورت مجازی و در سایت (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.iska.ir برگزار خواهد شد.
حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد.
دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند.
هنرمندان خطوط مختلف با سبک‌های مختلف می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند. در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد. آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تأیید نباشند حذف خواهند شد.

دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است. ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است،

در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی وجزایی آن به‌عهده شرکت کننده است. هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۵ اثربرای شرکت درنمایشگاه ارائه کند. به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی جهاد دانشگاهی اعطا می‌‌‌شود. هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است.
ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله‌ی پذیرش مقررات نمایشگاه است. تصمیم درباره مسایل پیش‌بینی‌نشده برعهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.
آخرین مهلت ارسال آثار ۳ خردادماه ۱۳۹۹ است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاع بیشتر با شماره‌تلفن‌های دبیرخانه ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲ تماس بگیرند.

کلید واژه ها: سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور فراخوان نمایشگاه مجازی فرهنگی پیام جهاد 5


نظر شما :