چاپ ۶۲ عنوان کتاب به همت جهاددانشگاهی واحد اصفهان

۲۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۴ کد : ۱۷۷۳ فرهنگی
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان گفت: ۶۲ کتاب چاپ اول و ۱۷ کتاب چاپ مجدد در طول یکسال گذشته توسط انتشارات واحد اصفهان منتشر شده است.
چاپ ۶۲ عنوان کتاب به همت جهاددانشگاهی واحد اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، داریوش اسماعیلی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان پیرامون فعالیت‌های حوزه های مختلف معاونت فرهنگی در طول یکسال گذشته اظهار کرد: در سازمان دانشجویان برگزاری دومین جشنواره داستان کوتاه زاینده رود در خردادماه 96 برگزاری ششمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان در اردیبهشت 96 و برگزاری سلسه نشست های ادبی سه شنبه های داستان در طول سال (نقد ادبی وکارگاه داستان نویسی و ...) را داشته ایم.

وی افزود: در سازمان فعالیت های قرآنی چهار دوره تخصصی تربیت مربی قرآنی کودک برگزار شد. همچنین اردوی منطقه ای طریق جاوید در بهمن ماه 96 برگزار شد که در این همایش 200 دانشجو از استان های اصفهان- یزد- چهارمحال و بختیاری – کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان با بیان اینکه حدود 9000 خبر در خبرگزاری ایسنا و حدود 2400 خبر در خبرگزاری ایکنا در یکسال گذشته تولید شد، ادامه داد: در مرکز گردشگری علمی- فرهنگی نقش جهان، 4 بازدید صنعتی و تفریحی انجام شد همچنین همایش نقش هتلداری و مهمانپذیری در صنعت گردشگری اصفهان برگزار شد.

اسماعیلی به برنامه های شاخص آینده معاونت فرهنگی اشاره و بیان کرد: برگزاری دوره عالی تربیت مربی قرآنی کودک برای اولین بار در اصفهان، برگزاری جشنواره تئاتر دانشجویی در اصفهان، برگزاری همایش و نشست های تخصصی در حوزه گردشگری در مرکز گردشگری علمی- فرهنگی نقش جهان، برگزاری سومین جشنواره داستان کوتاه زاینده رود و راه اندازی دفتر پژوهشی رسانه در خبرگزاری ایسنا از فعالیت های شاخص معاونت فرهنگی برای یک سال آینده محسوب می شود.

وی به مرکز افکار سنجی (ایسپا) جهاددانشگاهی واحد اصفهان اشاره کرد و گفت: در یک سال گذشته حدود 70 طرح نظرسنجی (34 طرح خویش فرمایی و 36 طرح کارفرمایی) در مرکز ایسپا انجام شده است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان افزود: باتوجه به شناخت ایسپا در سال جاری و سال‌های اخیر میزان توجه به ایسپا و استفاده از خدمات آن در استان، افزایش چشمگیری داشته است. خصوصا بعد از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و برآورد نتایج دقیق و قریب به یقین ایسپا از آراء مردم و کاندیداهای مورد نظر، توجه سازمان‌ها و نهادهای سیاست‌گذار و آژانس‌های خبری و بین المللی به نتایج پژوهش‌های ایسپا به عنوان یک مرکز علمی بسیار حائز اهمیت بوده است.

اسماعیلی اظهار کرد: ایسپا به دلیل رعایت و به کارگیری روش‌ها و معیارهای دقیق، اخلاقی و بی‌طرفانه در تمام پژوهش‌های علمی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و .... به عنوان یک مرکز علمی معتبر و مورد اطمینان در استان و همچنین کشور شناخته شده و استفاده از خدمات آن مورد پذیرش واقع شده است.

وی با بیان اینکه 62 کتاب چاپ اول و 17 کتاب چاپ مجدد در طول یکسال گذشته توسط انتشارات واحد اصفهان منتشر شده است، گفت: مولفان بیشتر از اساتید دانشگاه ها بوده اند و بیشتر کتاب ها هم در حوزه مدیریت و روانشناسی چاپ شده است.


نظر شما :