کتاب «برنامه‌ریزی و کنترل پروژه کاربردی به کمک نرم‌افزار MSP» منتشر شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۲ کد : ۱۷۶۲ فرهنگی
برنامه‌ریزی و کنترل پروژه کاربردی به کمک نرم‌افزار MSP ، نوشته حمیدرضا بَزی و سهیلا عبدی توسط انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر شد.
کتاب «برنامه‌ریزی و کنترل پروژه کاربردی به کمک نرم‌افزار MSP» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، کتاب برنامه‌ریزی و کنترل پروژه کاربردی به کمک نرم‌افزار MSP ، نوشته حمیدرضا بَزی و سهیلا عبدی توسط انتشارات جهاددانشگاهی قزوین منتشر شد.

علی دل زنده مدیر اجرایی انتشارات جهاددانشگاهی قزوین با اعلام این خبر گفت: در زمینه برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، کتب مختلفی منتشر شده است که برخی بر مفاهیم تئوری این مبحث تاکید فراوان داشته و برخی نیز به استفاده تفصیلی از نرم‌افزارهای مختلف پرداخته‌اند.

وی افزود: آنچه نویسندگان این کتاب را بر آن داشته تا اقدام به تالیف آن نمایند، اعلام نیاز کارشناسان و علاقه‌مندان برنامه‌ریزی و کنترل پروژه جهت دسترسی به کتابی با محتوای خلاصه و کاربردی بود که بتواند علاوه بر آموزش گام‌به‌گام پیاده‌سازی مفاهیم برنامه‌ریزی و کنترل پروژه توسط نرم‌افزارهای کاربردی اصلی، به بیان نکات تکمیلی مورد نیاز و در صورت لزوم، نحوه استفاده از نرم‌افزارهای کمکی بپردازد.

دل زنده عنوان کرد: از آنجایی که در کشورمان، نرم‌افزار MSP به دلیل ساده، کامل و کارپسند بودن آن، یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی و کنترل پروژه در میان کارشناسان است و در بسیاری از سازمان‌ها از ویرایش جدید این نرم‌افزار استفاده می‌شود، در این کتاب به بررسی این نرم‌افزار پرداخته شده است.

وی اظهار کرد: کتاب حاضر در شش فصل به بررسی آشنایی با مفاهیم مدیریت پروژه و استانداردهای مرتبط، مدیریت زمان به کمک نرم‌افزار  MSP 2016، مدیریت منابع به کمک نرم‌افزار  MSP 2016، راهنمای پیاده‌سازی مدیریت ارزش کسب‌شده به کمک نرم‌افزار  MSP 2016، تهیه گزارش به کمک نرم‌افزار  MSP 2016 و انجام برخی فعالیت‌های پشتیبانی مدیریت پروژه به کمک نرم‌افزار  MSP 2016 پرداخته است.

کتاب برنامه‌ریزی و کنترل پروژه کاربردی به کمک نرم‌افزار MSP با شمارگان هزار نسخه در 194 صفحه به بهای 19500 تومان از سوی انتشارات جهاددانشگاهی قزوین منتشر شده است.

 


نظر شما :