در جشنواره و نمایشگاه پیوند آسمانی؛

خدمات نمایندگی خون بند ناف نوزادان رویان جهاددانشگاهی استان سمنان معرفی شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۳۱ کد : ۱۷۲۸ فرهنگی
در جشنواره و نمایشگاه پیوند آسمانی که به مناسبت سالروز ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت امام علی(ع) و هفته ازدواج برگزار شد، فعالیت ها و خدمات نمایندگی خون بند ناف نوزادان رویان جهاددانشگاهی استان سمنان معرفی شد.
خدمات نمایندگی خون بند ناف نوزادان رویان جهاددانشگاهی استان سمنان معرفی شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، جشنواره و نمایشگاه پیوند آسمانی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت امام علی(ع) و هفته ازدواج  و با حضور نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه، فرماندار سمنان و جمعی از مسوولان و مردم، زوج های جوان و خانواده های آنها در سمنان برگزار شد.

در این جشنواره و نمایشگاه که با مشارکت نمایندگی خون بند ناف نوزادان رویان جهاددانشگاهی استان سمنان و تعدادی از سازمان ها و ارگان های دیگر برگزار شد، زوج های جوان با مزایای سلول های بنیادین خون بند ناف و خدمات نمایندگی خون بند ناف جهاددانشگاهی استان سمنان آشنا شدند.

تجلیل از زوج های برتر، تجلیل از خادمین خیرین و فعالان ازدواج و جشنواره فرهنگی ورزشی و بازی های بومی محلی، اجرای نمایش خواستگاری به زبان سمنانی، اجرای تأتر خیابانی، اجرای سرود، اجرای موسیقی محلی و چوب بازی و... از جمله برنامه های جشنواره پیوند آسمانی در سمنان بود.

همچنین در این مراسم از تعدادی از خبرنگاران فعال حوزه ورزش و جوانان از جمله مسعود محقق، عکاس و خبرنگار خبرگزاری ایسنا سمنان تجلیل شد.


نظر شما :