با موضوع قرنطینه‌ی خانگی؛

مسابقه‌ی فیلم کوتاه طنز دانشجویی در دانشگاه‌های آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۵۵ کد : ۱۶۹۷۷ فرهنگی
مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان و با مشارکت دانشگاه ارومیه مسابقه فیلم کوتاه طنز دانشجویی با موضوع قرنطینه خانگی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی دوران کرونا در دانشگاههای استان برگزار می شود.
مسابقه‌ی فیلم کوتاه طنز دانشجویی در دانشگاه‌های آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی واحد جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، مرتضی نبی زاده عنوان کرد: فراخوان مسابقه فیلم کوتاه طنز دانشجویی با هدف تشویق مردم به قرنطینه خانگی و ماندن در خانه و فاصله گذاری اجتماعی منتشر شده و با انتشار این فراخوان دانشجویان علاقمند می توانند با دوربین تلفن همراه خود فیلم کوتاه طنز تهیه کنند.

وی ادامه داد: این مسابقه در قالب مسابقه دانشجویی در حال برگزاری بوده و از سری برنامه های اجرایی این نهاد در راستای فرهنگ سازی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

 نبی زاده در خصوص قوانین و شرایط شرکت در مسابقه افزود: آثار ارسالی باید دارای شرایط خاصی از قبیل رعایت شئونات شرعی، عرفی و هنری بوده و اقشار مختلف مردم را به در خانه ماندن و قرنطینه تشویق کند.

وی ادامه داد: دبیرخانه مسابقه حق دارد بعد از دریافت و تایید آثار، آن را به نام هنرمند و سازمان دانشجویان در شبکه های جمعی و رسانه ها منتشر نماید.

 وی بیان کرد: جهاد دانشگاهی یکی از بنیادی ترین نهاد های انقلابی در فرهنگ سازی به شمار رفته و انتظار داریم تمامی شرکت کننده ها در این جشنواره کمال همت خود را در تشویق مردم به خانه ماندن به کار گرفته و هشتگ «در خانه بمانیم» را در اثر خود استفاده کنند.

مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی جهاد دانشگاهی بیان کرد: هر چند این گونه جشنواره ها و مسابقات در راستای فرهنگ سازی جامعه بوده اما جهاد دانشگاهی استان در نظر دارد برای ترغیب و تشویق هر چه بیشتر روحیه مسئولیت پذیری دانشجویان و تزریق امید به اقشار مختلف مردم، لوح تقدیر و جوایز ارزنده ای را به برگزیدگان این مسابقه اعطا کند.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان تا 25 فروردین سالجاری فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند اظهار کرد: علاقمندان می توانند با مراجعه به صفحه سازمان دانشجویان آذربایجان غربی در فضای مجازی به نشانی @isojdurmia علاوه بر مطالعه ضوابط ارسال آثار ثبت نام خود را  نیز تکمیل نمایند.


نظر شما :