نماینده ولی فقیه در استان کرمان اظهار کرد:

موفقیت جهاددانشگاهی در جهت دهی به جمعیت علمی کشور

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۹ کد : ۱۶۷۵ عمومی تاپ خبر
حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تقدیر از از فعالیت ها و خدمات گسترده جهاد دانشگاهی استان کرمان بیان کرد: جهاد دانشگاهی تلاش کرده در یک حرکت جهادی، جهت مناسبی به جمعیت علمی کشور بدهد که رسالت عظیمی است و در آن موفق بوده است.
موفقیت جهاددانشگاهی در جهت دهی به جمعیت علمی کشور

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، .حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان  در این نشست بر توسعه همه جانبه و حمایت از فعالیت های جهاددانشگاهی استان کرمان تاکید نمود.

 وی با بیان اینکه امروز در دنیا برای سنجش قدرت یک کشور چند شاخص در نظر گرفته می شود که یکی از محورها، اقتدار جغرافیای کشور است افزود: محور دیگر این است که نیروی بسیج کننده آن کشور چقدر است و توان آن در یک معضل برای جمع کردن مردم در بحث مقابله چقدر است؟

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: جمعیت و جمعیت جوان و تحصیلات بالا یکی از دیگر محورهای سنجش قدرت کشورهاست.

وی در ادامه با تقدیر از از فعالیت ها و خدمات گسترده جهاد دانشگاهی استان کرمان بیان کرد: جهاد دانشگاهی تلاش کرده در یک حرکت جهادی، جهت مناسبی به جمعیت علمی کشور بدهد که رسالت عظیمی است و در آن موفق بوده  است.

امام جمعه کرمان گفت: هرچه بتوان مجموعه را به دور از درگیری و اختلاف نگه داشت، قوی شده و هرچه محیط علمی و صمیمی باشد رشد بیشتری خواهد داشت.

وی با اشاره به فعالیت حوزه نانو در کشور افزود: مقام معظم رهبری فرمودند" به نگاه های جناحی و سیاسی در حوزه نانو توجه نکنید و در محیط کار فقط به بحث علمی کار توجه کنید" و همین نگاه موجب شده که اکنون ایران از کشورهای برتر در این حوزه است.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی جریان پویا، مخلص با حرکت مجاهدانه در نهضت علمی است و با این نگاه که می خواهد به ظرفیت علمی کشور جهت بدهد کار خود را آغاز کرده است.

گفتنی است، دکتر کامیاب مقدس رییس جهاددانشگاهی استان کرمان  در این نشست گزارش مشروحی از اقدامات و طرح های علمی، پژوهشی، آموزشی و فنی و مهندسی این نهاد در استان کرمان ارایه نمود.

 

 

 

 


نظر شما :