کارگروه بانوان جهاددانشگاهی آذربایجان غربی تشکیل می شود

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۸ کد : ۱۶۱۸۳ فرهنگی
در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در جهاددانشگاهی آذربایجان غربی مطرح شد: کارگروه بانوان جهاددانشگاهی آذربایجان غربی تشکیل می شود.
کارگروه بانوان جهاددانشگاهی آذربایجان غربی تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، دکتر امین رستم زاده رییس این واحد در نشستی که با حضور بانوان شاغل در جهاد دانشگاهی استان و در سالن جلسات حوزه ریاست واحد 26 بهمن برگزار شد، گفت: جایگاه زن در دین اسلام جایگاه رفیعی بوده و شان و منزلت مقام والای زنان همیشه مورد تاکید اسلام بوده و هست.

وی ادامه داد: بانوان نقش مهمی در مدل مدیریتی جهادی و پیشبرد اهداف سازمان دارند که در جهاددانشگاهی مدل های مدیریتی جهادی که در آن شاهد نقش دهی خلاقانه به بانوان جهادگر هستیم نمود ترکیبی ظریف، خلاقانه و اثر بخش تر و ناظرتر در مدل مدیریتی است.

دکتر رستم زاده افزود: عرصه جهادگری علمی و عملی برای بانوان شاغل در جهاددانشگاهی در مقایسه با سایر دستگاها دو چندان می باشد چرا که بانوان شاغل در جهاددانشگاهی ضمن این که باید در عرصه تربیت و ایجاد آرامش در خانواده خود، مدیریت جهادی داشته باشند چندین برابر سایر شاغلان ادارات، نقش آفرینی اثر بخش و اثرسازتر در این نهاد دارند.

وی نقش زنان در کسب و کارها و کارآفرینی را غیرقابل انکار عنوان کرد و افزود: فضای کسب و کاری که زنان در کشور ما ایجاد و مدیریت می کنند نشانه ای از توانمندی این قشر خلاق و تاثیر گذار جامعه در رشد و توسعه جامعه بوده که نشان داده اند علاوه بر موفقیت در فضای اجتماعی و تربیت خانواده در فضای نوآوری و کارآفرینی اقتصادی جامعه نیز به لحاظ  ویژگی های خاص در صورت ورود بسیار تاثیرگذار هستند.

رییس جهاددانشگاهی آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به پتانسیل فکری و پیشنهادات کیفی و خلاقانه بانوان همکار، پیشنهاد ایجاد مجمع و یا کارگروه از بانوان جهادگر واحد آذربایجان غربی برای تشکیل جلسات مرتب با دستورجلسات و خروجی مشخص تخصصی جهت ارایه پیشنهادات توسعه ای برای شورای مدیریتی واحد را داد.

در ادامه هر یک از همکاران به بیان پیشنهادات، انتقادات، راهکارها و نظرات خود در مسایل مختلف واحد پرداختند.


نظر شما :