اعلام جزییات برگزاری مسابقه کتابخوانی جشنواره ملی مهدویت

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۹ کد : ۱۶۱۱۲ فرهنگی
دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت با اشاره به بخش‌های در نظر گرفته شده از کتاب انسان ۲۵۰ساله برای مسابقه کتابخوانی جشنواره، از برگزاری مسابقه کتابخوانی همزمان با پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره در تاریخ ۳۰ بهمن ماه خبر داد.
اعلام جزییات برگزاری مسابقه کتابخوانی جشنواره ملی مهدویت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، علی حسینی با اعلام این خبر افزود: نظر به درخواست ثبت‌نام کنندگان در مسابقه کتابخوانی مبنی بر در نظر گرفتن تنها بخش‌هایی از کتاب “انسان ۲۵۰ساله” برای مسابقه، پس از مشورت و بررسی، دبیرخانه جشنواره سه فصل از کتاب را برای مسابقه مشخص کرد.

دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت ادامه داد: در این راستا فصل اول “پیامبر اعظم (ص)”، فصل سوم “امیرالمومنین علیه السلام” و فصل پایانی کتاب “غایت حرکت انسان ۲۵۰ ساله”، برای مسابقه در نظر گرفته شد و سوالات مسابقه از محتوای این فصول طراحی می‌شود.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم همچنین از تمدید زمان برگزاری مسابقه کتابخوانی دومین جشنواره ملی مهدویت خبر داد و گفت: پرسشنامه به صورت سوالات چهارگزینهای خواهد بود و مسابقه به صورت برخط روز چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ماه از طریق سایت جشنواره ملی مهدویت به نشانی mahdaviatfest.ir برگزار خواهد شد.

گفتنی است، دومین جشنواره ملی مهدویت با “محوریت تمدن‌سازی نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور” در بخش‌های ادبی، هنری و کتابخوانی از سوی جهاد دانشگاهی واحد استان قم برگزار می‌شود.


( ۱ )

نظر شما :