همکاری جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با صنایع شهید مسلمی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۴۷ کد : ۱۵۷۸ پژوهشی
همزمان با سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی، توافق همکاری بین واحد صنعتی امیرکبیر و صنایع شهید مسلمی وزرات دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، همزمان با سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، رییس واحد صنعتی امیرکبیر از توافق اولیه همکاری میان جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر و صنایع شهید مسلمی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داد.
در ابتدای این نشست که با حضور معاونین واحد و مدیران صنایع شهید مسلمی و به میزبانی صنایع شهید مسلمی واقع در مجتمع صنایع پارچین برگزار شد، بازدیدی از خط تولید برخی از محصولات این صنایع انجام گرفت و در خصوص بهبود فرآیندها و انجام پروژه های تحقیقاتی بحث و تبادل نظر شد.
در نشست نهایی، هریک از معاونت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی واحد به تشریح توانمندی ها و قابلیت های همکاری خود با این صنعت پرداختتد و در ادامه کارشناسان صنایع مسلمی ضمن ابراز خرسندی از این جلسه، نیازمندی های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی خود را تشریح نمودند.
در پایان این نشست مقرر شد تفاهم نامه ای در حوزه های پروژه های حوزه دفاعی، انجام خدمات تخصصی آزمایشگاهی، برگزاری دوره های سازمانی و همچنین چاپ کتب حاصل از دستاوردهای فنی آن صنعت به امضای نمایندگان دو طرف برسد.


( ۳ )

نظر شما :