در هفته کمپین حمایت از زوجین نابارور؛

مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی به زوجین مشاوره و ویزیت اولیه رایگان ارایه می کند

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۸ کد : ۱۵۱ پژوهشی تاپ خبر
به مناسبت ۳۰ اردیبهشت روز ملی جمعیت و با توجه به آمار بالای ناباروری در کشور و اهمیت بسیار آگاهی سازی به زوج ها به ویژه زوجین جوان در این خصوص، مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا به کمپین حمایت از زوجین نابارور که انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولید مثل ایران، همچون سال های گذشته همزمان با برگزاری چهارمین کنگره بین المللی تولید مثل برگزار می کند، پیوست تا با ارائه مشاوره، ویزیت اولیه رایگان و ... بتواند به زوجین نابارور خدمت رسانی کند .
مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی به زوجین مشاوره و ویزیت اولیه رایگان ارایه می کند

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی – ابن سینا، هدف از برگزاری این کمپین، اطلاع رسانی دربارۀ روش های نوین درمان ناباروری و لزوم درمان ناباروی در مراکز درمان ناباروری، آشنایی با روش های حفظ باروری زمانی که ابتلا به برخی از بیماری ها و یا شرایط می تواند قدرت باروری را کاهش دهد، است.
اطلاع رسانی دربارۀ سلامت بارداری و اطمینان از تولد فرزند سالم، بررسی مشکلات اقتصادی، اجتماعی و روانشناختی زوجین نابارور، افزایش دانش و آگاهی دربارۀ عوامل خطر باروری، به ویژه دخانیات، تغذیۀ ناسالم، آلودگی‌های زیست محیطی و بیماری‌ها واطلاع رسانی در خصوص روند اهداء و چالش های پیش رو است.
گفتنی است، در هفته کمپین حمایت از زوجین نابارور که از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا هفتم ادامه دارد، زوجین ناباروری که تاکنون نسبت به تشخیص و درمان ناباروری خود اقدامی انجام نداده اند، می توانند با برنامه ریزی قبلی و با مراجعه به مراکز درمان ناباروری در سراسر کشور که جهت مشارکت در این امر انسان دوستانه اعلام آمادگی کرده اند  و از آن جمله مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا که از تیم تخصصی و تجهیزات پیشرفته در این خصوص برخوردار است، مراجعه و از خدمات رایگان اطلاع رسانی، بررسی و تشخیص ناباروری بهره مند شوند.

 


( ۱۲ )

نظر شما :