به‌منظور توسعه تعاملات و بهره‌برداری از ظرفیت ها؛

تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی خراسان شمالی و دانشگاه کوثر بجنورد امضا شد

۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۴ کد : ۱۵۰۸۸ فرهنگی
جهاددانشگاهی خراسان شمالی و دانشگاه کوثر بجنورد به‌منظور همگرایی، توسعه تعاملات و بهره‌برداری از ظرفیت ها و توانمندی‌های یکدیگر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی خراسان شمالی و دانشگاه کوثر بجنورد امضا شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، موضوع این تفاهم‌نامه که به امضای مهندس محسن رحمانی سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی و دکتر علیرضا حسینی رییس دانشگاه کوثر رسیده است، توسعه تعاملات فرهنگی، پژوهشی، فناوری و اشتغال است.

شناسایی نیازها و تقاضاهای استانی که امکان انجام آن با مشارکت و توانمندی دو طرف وجود دارد، همکاری در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی مورد نیاز اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه و همکاری در زمینه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی در دانشگاه از موضوعات این تفاهم‌نامه است.

همکاری مشترک جهت انجام طرح‌های پژوهشی با مشارکت جهاددانشگاهی و دانشگاه و تعامل جهت توسعه فعالیت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی در دانشگاه کوثر شامل سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) و دفتر تسهیل‌گری و توسعه محلی از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه برای مدت دو سال منعقد شده است.


نظر شما :