با حضور معاون علمی رییس جمهور و رییس جهاددانشگاهی انجام شد؛

افتتاح مرکز تجاری سازی و شتاب دهی فناوری‌های نوآورانه پژوهشگاه رویان

۲۲ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۷ کد : ۱۵۰۵۴ پژوهشی تاپ خبر
مرکز تجاری سازی و شتاب دهی فناوری‌های نوآورانه پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی امروز ۲۲ دی با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی افتتاح شد.
افتتاح مرکز تجاری سازی و شتاب دهی فناوری‌های نوآورانه پژوهشگاه رویان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مرکز تجاری سازی و شتاب دهی فناوری‌های نوآورانه پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی امروز 22 دی با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور ، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، دکتر عبدالحسین شاهوردی رییس پژوهشگاه رویان و تعدادی از اصحاب رسانه افتتاح شد و در ادامه مسوولان و حاضران درمراسم از نزدیک با طرح ها و برنامه های جدید پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی آشنا شدند.

دکتر عبدالحسین شاهوردی، رییس پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی در نشستی که به مناسبت افتتاح این مرکز برگزار شد با بیان این که در ایام چهاردهمین سالگرد دکتر کاظمی آشتیانی، گفت: سفارش مقام معظم رهبری این بوده که بتوانیم تولید دانش سلول‌های بنیادی را برای مردم ملموس کنیم و امروز شاهد بازسازی ساختار مرکز جامع سلول های بنیادی و برج فناوری رویان هستیم.

وی با تاکید بر تولید دانش در قالب کار حرفه‌ای و این نگاه در مجموعه جهاددانشگاهی و رویان که در بخش کاربرد دانش، حلقه وصل به بازار و بخش خصوصی متصل شود، گفت: همچنین نگاه ما اینگونه است که تولید کنندگان دانش باید در منافع آن سهیم باشند.

رییس پژوهشگاه رویان یکی از امتیازهای این پژوهشگاه را قرار گرفتن مراکز تحقیقات در کنار مراکز خدمات تخصصی عنوان کرد و گفت ۱۰ شرکت در قالب شرکت پروژه و شرکت حرفه‌ای به ثبت رسیده و ۸ هسته فناور هم به ما پیوستند که آینده روشنی برای آنها می بینیم.

 

 


نظر شما :