معرفی برترین‌های دفاع ۳ دقیقه‌ای در همدان

۳۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۳ کد : ۱۴۳۲۳ فرهنگی
مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات ملی «دفاع سه‌ دقیقه‌ای از پایان‌نامه دانشجویی» به همت جهاددانشگاهی واحد همدان برگزار شد.
معرفی برترین‌های دفاع ۳ دقیقه‌ای در همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات ملی «دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی» با مجوز دانشگاه کوئیزلند استرالیا به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان پنجشنبه 28 آذرماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه بوعلی سینا و با حضور دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکترا برگزار شد.

در این مسابقه که ۱۳ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در آن شرکت داشتند، دکتر فرهاد سراجی عضو هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا، دکتر سهیل سبحان اردکانی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا عقیقی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان همدان و دکتر صالح رازینی عضو هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا داوری آن را به عهده داشتند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان با بیان این که دو نفر برتر به مسابقات کشوری راه می‌یابند، اظهار کرد: این مسابقه با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی، تبدیل ایده به محصول و ثروت و تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه‌گذار برگزار می شود.

فاطمه عزیزی هرمز افزود: تقویت ارتباط کلامی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری، ارتباط صنعت و دانشگاه و تشویق دانشجویان به ارایه پایان نامه های کاربردی و مورد نیاز مسایل جامعه از دیگر اهدافی است که در طراحی این مسابقه به آن توجه شده است.

وی تصریح کرد: هر شرکت کننده مجاز است در سه دقیقه پایان نامه خود را با یک اسلاید برای داوران و حضار ارایه کند و پس از آن با کسر امتیاز مواجه شده و در صورت اضافه شدن بیش از ۱۰ ثانیه، شرکت‌کننده از مسابقات حذف می‌شود.

در پایان مرحله استانی چهارمین دوره از این مسابقات در استان همدان، شیما کاکاون به عنوان نفر اول، معصومه علیزاده به عنوان نفر دوم و امیرحسین قربانخانی به عنوان نفر سوم  انتخاب شدند و دو نفر اول به مسابقات کشوری راه یافتند.


نظر شما :