با تقدیر از ۱۰ استاد برگزیده؛

هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد برگزار می‌شود

۲۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۷ کد : ۱۴۱۴۶ پژوهشی تاپ خبر
سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با مشارکت دانشجویان همکار سازمان دانشجویان این نهاد، هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد را ۲۷ آذرماه در محل تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار می کند.
هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، این سازمان با مشارکت دانشجویان همکار سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد را 27 آذر در محل تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار می کند.
در این همایش دانشجویان و دانشگاهیان از 10 استاد برگزیده دانشگاه علوم پزشکی تهران تقدیر به عمل می آورند.
در این دوره از همایش از دانشکده پزشکی دکتر مرتضی تقوی و دکتر محمدصادق فاضل از گروه آموزشی جراحی، دکتر آذرخش مکری از گروه آموزشی روانپزشکی، دکتر عبدالهادی ناجی از گروه آموزشی روماتولوژی و دکتر حامد اخوی زادگان از گروه آموزشی اورولوژی برگزیده شده اند.
از دانشکده دندانپزشکی دکتر افشین خورسند از گروه آموزشی پریودانتیکس و دکتر یوشیاهورفوا از گروه جراحی فک و صورت برگزیده شده اند.
دانشجویان دانشگاه از دانشکده داروسازی دکتر کامبیز گیلانی هیئت علمی گروه فارماسیوتیکس را به عنوان استاد برگزیده این دوره انتخاب کرده اند.
همچنین استاد برگزیده دانشکده های بهداشت و پیراپزشکی در این دوره به ترتیب دکتر امیرحسین محوی و دکتر سعید واحدی هستند.
از دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت و جمعی از نمایندگان مجلس و دانشگاهیان برای حضور در این همایش دعوت بعمل آمده است.
گفتنی است دبیرخانه همایش نکوداشت مقام استاد از سال 1380 به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تاسیس گردید و تاکنون در 16 دوره و طی مراسمی باشکوه از 177 استاد فرهیخته این دانشگاه تجلیل به عمل آورده است.


( ۲ )

نظر شما :