با معرفی تیم های برگزیده؛

مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به کار خود پایان داد

۲۶ آبان ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۳ کد : ۱۳۲۴۷ فرهنگی
با پایان یافتن مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران تیم های راه‌یافته به مرحله کشوری مشخص شدند.
مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به کار خود پایان داد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی با پایان یافتن مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران تیم های راه‌یافته به مرحله کشوری مشخص شدند.

مرحله منطقه‌ای مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در منطقه تهران و البرز روزهای دوشنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۰ مهرماه در دانشگاه خوارزمی برگزار شد که در آن تیم ثامن الحجج(ع) از دانشگاه علامه طباطبایی(ره) مقام نخست را کسب نمود. همچنین تیم آرمان از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان تیم دوم، تیم تنقیح مناط از دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان تیم سوم و تیم ققنوس از دانشگاه صنعتی امیرکبیر مقام چهارم را کسب کرد.

مسابقات منطقه جنوب نیز به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان در روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه برگزار شد که تیم فرهنگ از استان هرمزگان و دانشگاه های علوم پزشکی و علمی کاربردی هرمزگان به مقام قهرمانی دست یافت و همچنین تیم برهان از دانشگاه یزد نیز به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد. همچنین تیم خیام از استان مرکزی مقام سوم و تیم یاران از استان فارس مقام چهارم را کسب نمودند.

دانشگاه کردستان هم میزبان مسابقات منطقه غرب و شمال غرب کشور بود که در روزهای شنبه تا دوشنبه از۱۸ تا ۲۰ آبان ماه  برگزار گردید و در آن تیم سروش رازی از استان کرمانشاه به مقام نخست رسید. همچنین تیم ئاشتی از دانشگاه کردستان به مقام دوم و تیم های گردون از استان آذربایجان غربی و راحیل از دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به ترتیب به مقام های سوم و چهارم این مسابقات رسیدند.

استان خراسان شمالی نیز میزبان مسابقات منطقه شرق و شمال شرق کشور بود که در روزهای شنبه تا دوشنبه ۱۸ تا ۲۰ آبان ماه  برگزار شد و تیم در سنگر آزادی از دانشگاه فردوسی مشهد به مقام قهرمانی دست یافت و تیم هدف از دانشگاه یزد عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد. همچنین تیم مادر از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد مقام سوم و تیم فکرت از استان قم به مقام چهارم دست پیدا کرد.

گفتنی است؛ مرحله کشوری هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در آذرماه سال ۱۳۹۸ توسط دبیرخانه مناظره سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و مرکز ملی گفتگو مناظره و آزاداندیشی برگزار می شود.


نظر شما :