​​​​​​​گردهمایی منطقه‌ دو باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی در اراک برگزار شد

۲۵ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۶ کد : ۱۳۲۱۶ فرهنگی
گردهمایی منطقه‌ای باشگاه دانشجویان محیط زیست و منابع طبیعی به همت جهاددانشگاهی استان مرکزی و دانشگاه پیام نور استان با حضور مسوولان کشوری و استانی در دانشگاه پیام‌نور اراک برگزار شد.
​​​​​​​گردهمایی منطقه‌ دو باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی در اراک برگزار  شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، گردهمایی دانشجویان حامی محیط ‌زیست منطقه دو کشور به همت جهاددانشگاهی استان مرکزی و دانشگاه پیام نور استان در اراک برگزار شد.

این گردهمایی آگاهی بخشی به جامعه هدف را از کانال دانشجویان حامی محیط‌زیست دنبال می کند تا با تکیه بر این ظرفیت‌ها، محیط‌زیستی سالم‌تر و پاک‌تر به مردم هدیه داده شود.

شهرجردی عنوان کرد: این گردهمایی تلاش می‌کند که با همفکری و هم اندیشی دانشجویان حامی محیط‌زیست و سازمان‌های مردم نهاد مرتبط با مسائل زیست‌محیطی، ضمن بررسی آخرین وضعیت محیط‌زیست و منابع طبیعی به دنبال ارایه راهکارهایی برای صیانت و حفاظت از این میراث ماندگار باشد.

رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی افزود: بررسی عوامل کنترل‌کننده محیط زیست و نقش دانشجویان، سمن‌ها و آحاد مردم برای آلوده نکردن محیط‌زیست از مهمترین اهداف این گردهمایی است.

گفتنی است؛ برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه حقوقی محیط‌زیست، پسماندها، انواع آلاینده‌ها و ... از جمله برنامه‌های این گردهمایی بود.


نظر شما :