۲۸ آبان ماه؛

آیین اختتامیه بیست وششمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی برگزار می شود

۲۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۶ کد : ۱۳۱۷۸ فرهنگی
آیین اختتامیه بیست وششمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، سه شنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در دانشگاه تهران، دانشکده علوم پایه، سالن شهید دهشور برگزار می‌شود.
آیین اختتامیه بیست وششمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی برگزار می شود
 

به گزارش روابط عمومی انتشارات جهاددانشگاهی، در این دوره 518 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که براساس رای هیات داوران 7 اثر به عنوان برگزیده و 14 اثر شایسته تقدیر  انتخاب شده است.

 همچنین از مجموع آثار رسیده، 341 اثر تالیف و 176 اثر ترجمه است و بیشترین آثار ارسالی در گروه علوم انسانی با 201 اثر و گروه علوم پزشکی با 184 اثر می باشد.

در این مراسم از دکتر سید مصطفی محقق داماد، استاد دانشگاه شهید بهشتی، عضو فرهنگستان علوم و مولف و مترجم آثار در زمینه حقوق به عنوان خادم کتاب و از فرزاد میرشکاری موسس کتابخانه فاطمه ها، به عنوان فعال حوزه کتاب و کتابخوانی تجلیل خواهد شد.

لازم به ذکر است جشنواره کتاب سال دانشجویی هرساله همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در فضای علمی و دانشگاهی کشور، جلب همکاری و حمایت ناشران حوزه دانشگاهی، به منظور چاپ آثار دانشجویی، تقویت بنیه علمی دانشجویان و شناسایی و حمایت از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه برگزار می‌شود.

این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمایت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مؤسسه خانه کتاب، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و سازمان جهاددانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

یادآور می شود بیست وششمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با شعار «حال خوش خواندن» همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ، 28 آبان ماه برگزار می‌شود.

 

 

 


( ۱ )

نظر شما :