چاپ بیش از ۳۵ عنوان کتاب در انتشارات جهاددانشگاهی کردستان

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۷:۰۵ کد : ۱۳۰ فرهنگی
رییس جهاددانشگاهی واحد کردستان از چاپ بیش از ۳۵ عنوان کتاب علمی و تحقیقاتی که توسط مولفان کردستانی تالیف شده، در انتشارات جهاددانشگاهی استان خبر داد.
چاپ بیش از ۳۵ عنوان کتاب در انتشارات جهاددانشگاهی کردستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، چیا سهراب نژاد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی کردستان با راه اندازی واحد انتشارات در استان سعی دارد تا با چاپ کتاب های علمی و تخصصی نقش ویژه‌ای در توسعه فرهنگی استان داشته باشد.
وی با اشاره به فعالیت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی از سال 90 در استان افزود: تاکنون بیش از 35 عنوان کتاب علمی و تحقیقی در انتشارات جهاددانشگاهی استان کردستان چاپ شده است.
سهراب نژاد با اشاره به توسعه فعالیت های سازمان انتشارات در سال جاری بیان کرد: در حال حاضر چهار عنوان کتاب جدید مولفان و اندیشمندان استان کردستان نیز در دست داوری و ارزیابی است که امیدواریم بتوانیم این آمار را در سال جدید افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه ارزیابی کتاب‌هایی که توسط انتشارات جهاددانشگاهی منتشر می‌شود توسط اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و چهره‌های خبره انجام می‌گیرد، عنوان کرد: اعضای شورای علمی کتاب در این نهاد در تلاش هستند تا بار علمی و ترویجی کتاب ها ارتقای یابد و به موضوعات دانشگاهی توجه ویژه‌ای شود.
رییس جهاددانشگاهی کردستان اعلام کرد: انتشارات جهاددانشگاهی کردستان برای ارتقای سطح علمی و فرهنگی و رفع نیازهای مکتوب مراکز آموزش عالی اقدام به نشر آثار پژوهشگران و محققان می‌کند.


نظر شما :