آغاز ثبت‎‎نام هفتمین مسابقات ملی مناظره دانشجویی در یزد

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۵ کد : ۱۲۶ فرهنگی
هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، نشان خواجه نصیرالدین طوسی، در سال تحصیلی ۹۷- ۹۶ در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور توسط جهاددانشگاهی برگزار می شود.
آغاز ثبت‎‎نام  هفتمین مسابقات ملی مناظره دانشجویی در یزد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان یزد، محمدرضا دهقانی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان یزد و دبیر مرحله استانی این دوره رقابت‎‎ها در این رابطه تصریح کرد: این مسابقات برای سومین سال پیاپی در استان یزد و در سطح دانشگاه‌های استان برگزار می‎‎شود.
وی در مورد هدف از برگزاری این مسابقات نیز گفت: مسابقات ملی مناظره دانشجویی با هدف رشد و تقویت فرهنگ گفت‌وگو، تحمل عقیده‌ی مخالف، احترام به دیگران، رعایت نوبت در صحبت، مدیریت زمان در حین صحبت کردن، تقویت، تفکر خلاق و نقاد، تمرین برای مستدل و منطقی سخن گفتن، تمرین برای تقویت روابط فردی و اجتماعی در بین قشر دانشجو برگزار می‏‏شود.
به گفته این مسوول، هدف کلی این مسابقات پرداختن به آموزش‌های عمومی در قالبی جذاب و اثرگذار جهت تقویت پایه‌های نظری و عملی شرکت‌کنندگان و تماشاگران است.
دهقانی با بیان این که ثبت‎‎نام برای حضور در مرحله استانی این رقابت‎‎ها آغاز شده و تا دوم اردیبهشت‎‎ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: دانشجویان علاقه مند از تمام دانشگاه‎‎ها و موسسات آموزش عالی استان می‎‎ توانند از طریق مراجعه به حوزه فرهنگی دانشگاه محل تحصیل خود و تکمیل فرم ثبت‎ نام یا مراجعه به دبیرخانه مسابقات به نشانی دانشگاه یزد، ساختمان فجر، دفتر فرهنگی جهاددانشگاهی و تکمیل فرم ثبت ‎‎نام یا از طریق تماس با دبیرخانه مسابقات با شماره تلفن ۳۸۳۰۲۳۷۵ در این باره اقدام کنند.
گفتنی است؛ مرحله استانی این مسابقات در موضوعات مختلف اعم از اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره در نیمه دوم اردیبهشت‎‎ماه برگزار می‎‎شود و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی www.fjdyazd.com مراجعه نمایید.


نظر شما :