ششمین کنفرانس بین‌المللی «وب‌پژوهی» برگزار می‌شود

۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۷ کد : ۱۲۲۹۵ پژوهشی تاپ خبر
دانشگاه علم و فرهنگ با مشارکت پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی (SID)، ششمین کنفرانس بین‌المللی وب‌پژوهی را سوم و چهارم اردیبهشت‌ماه ۹۹ برگزار می‌کند.
ششمین کنفرانس بین‌المللی «وب‌پژوهی» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی، تاکنون پنج دوره این کنفرانس به شکل متوالی برگزار و مقالات فارسی کنفرانس در پایگاه‌های SID و ISC نمایه شده و در حوزه‌ی بین‌المللی نیز تاکنون مقالات انگلیسی در پایگاه IEEE Xplore منتشر شده است.
وب‌پژوهی به‌عنوان یک حوزه‌ی بین‌رشته‌ای می‌کوشد علاوه بر جنبه‌های فنی وب که مربوط به رشته‌ی کامپیوتر و فناوری اطلاعات است، به سایر جنبه‌های وب نظیر ابعاد اقتصادی، علم‌سنجی، انسانی، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، حقوقی و حتی هنری آن نیز بپردازد و در این راستا موفق شده است مقالات متعددی در سال‌های گذشته در همه‌ی این حوزه‌ها دریافت نماید.
ایده‌ی وب‌پژوهی با رویکرد پژوهش در تمام ابعاد حوزه‌ی وب، در سال 94 توسط دکتر محمدجواد شایگان‌فرد دانش‌یار دانشگاه علم و فرهنگ مطرح شد و مورد استقبال جامعه‌ی علمی کشور قرار گرفت.
کنفرانس وب‌پژوهی به هر دو زبان فارسی و انگلیسی مقاله می‌پذیرد. مهلت ارسال مقاله تا 4 بهمن‌ماه 98 تعیین شده است. ریاست این دوره کنفرانس وب‌پژوهی بر عهده دکتر سید سعید هاشمی است و دکتر شایگان‌فرد دبیر کنفرانس است.
از تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگرانی که به نحوی در یکی از ابعاد حوزه‌ی وب فعالیت می‌کنند، دعوت می‌شود مقالات خود را به کنفرانس وب‌پژوهی ارسال نمایند. وبگاه کنفرانس وب‌پژوهی به نشانی iranwebconf.ir فعال می‌باشد.


نظر شما :