سی امین نشست علمی- تخصصی « مبانی و کارکردهای ابررویداد پیاده‌روی اربعین از منظر گردشگری زیارتی » برگزار می شود

۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۹ کد : ۱۲۲۸۱ فرهنگی
توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران سی امین نشست علمی- تخصصی با موضوع « مبانی و کارکردهای ابررویداد پیاده‌روی اربعین از منظر گردشگری زیارتی » برگزار می شود.
سی امین نشست علمی- تخصصی « مبانی و کارکردهای ابررویداد پیاده‌روی اربعین از منظر گردشگری زیارتی » برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)، سی امین نشست علمی- تخصصی با موضوع " مبانی و کارکردهای ابررویداد پیاده‌روی اربعین از منظر گردشگری زیارتی " توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می‌شود.

بهمن طاهرخانی عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مهدی فرمانیان عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب و معاون بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)، دکتر هدی غفاری عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی و مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر مهدیه بُد پژوهشگر مطالعات گردشگری و عضو هیئت علمی پژوهشکده باغ نظر سخنرانان این نشست می باشند.

این نشست سه شنبه 30 مهر از ساعت 14 تا 16 در خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) برگزار می شود.

علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.istta.ir مراجعه یا با شماره تلفن های 66491222 و 66491136 تماس حاصل کنند.

سلسله نشست‌های چشم انداز صنعت گردشگری در کشور  با تلاش مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران و سایر دستگاه ها با تمرکز بر مسائل مربوط به گردشگری و ارائه راهبردهای مشخص در این خصوص از مهر سال 94 شروع شده و تاکنون  29 نشست از این مجموعه نشست ها در دو مرحله برگزار شده است.

گفتنی است، سخنرانی ایراد‌شده در قالب گزارش راهبردی(Policy Paper) چاپ و منتشر خواهد شد.


نظر شما :