فراخوان چهارمین دوره‌ی مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه اعلام شد

۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۴ کد : ۱۲۱۴۰ فرهنگی تاپ خبر
فراخوان چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه (۳MT ) ازسوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی اعلام شد.
فراخوان چهارمین دوره‌ی مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه اعلام شد

 به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این مسابقات برای چهارمین بار در 14 استان کشور برگزار می شود و واجدان شرایط می‌توانند برای ثبت نام از 20 مهرماه تا 20 آبان ماه به دفاتر جهاد دانشگاهی در واحدهای معرفی شده مراجعه نمایند.

این مسابقات با هدف تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت های ارتباطی، ایده پردازی ، فن بیان و خلاقیت های دانشجویی ، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت و برقراری ارتباط بین دانشگاه و صاحبان صنایع و سرمایه گذاری و بازاریابی ایده های دانشجویی برگزار می شود.

براساس این فراخوان، تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در همه رشته های مصوب که از ابتدای سال 1394 تا پایان مهرماه 1398 از پایان نامه خود دفاع کرده باشند و دانشجویانی که پروپزال پایان نامه خود را تا پیش از پایان آبان ماه  1398 به تصویب رسانده اند نیز می توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند.

گفتنی است، تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان نامه های مقطع کارشناسی مورد پذیرش نخواهد بود.

همچنین فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

مرحله مقدماتی مسابقات طی ماه‌های آبان و آذر و دی سال جاری توسط واحدهای جهاددانشگاهی برگزار می شود و مرحله نیمه نهایی مسابقات تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد و مرحله نهایی مسابقات بهار 1399 برگزار خواهد شد.

 در این دوره از مسابقات، دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه کوئیزلند به عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص های مسابقات بین المللی و استانداردهای دانشگاه کوئیزلند مورد بازبینی قرار داده است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه مسابقات مستقر در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به شماره تلفن 66952727 تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 

 

 

 


نظر شما :