۳مردادماه ؛

هشتادمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی در همدان برگزار می‌شود

۳۱ تیر ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۳ کد : ۱۰۹۲ فرهنگی تاپ خبر
هشتادمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی به میزبانی جهاددانشگاهی همدان ۳ مردادماه برگزار می شود.
هشتادمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی در همدان برگزار می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، رییس جهاددانشگاهی واحد همدان اظهار کرد: این گردهمایی در روزهای 3 و 4 مرداد ماه با حضور دکتر طیبی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رییس جهاددانشگاهی و همچنین مسوولان استان و معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی در همدان برگزار می‌شود .

اکبر اسدی تصریح کرد: همزمان با این رویداد اختتامیه هفدهمین دوره جشنواره پایان نامه سال دانشجویی نیز در روز چهارشنبه 3 مردادماه با حضور محققین برتر و برخی شخصیت های علمی، ساعت 9:30  صبح در محل سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه بوعلی سینا برپامی‌شود.

وی بیان کرد: این رویداد علمی تاکنون در تهران برگزار گردیده و با پیگیریهای صورت گرفته برای اولین بار این برنامه در یکی از واحدهای استانی به میزبانی جهاددانشگاهی همدان برگزار خواهد شد که امیدواریم برگزاری این چنین برنامه هایی بتواند موجب ارتقای فعالیتهای علمی دانشگاهها و مرکز آموزش عالی را به همراه داشته باشد.

اسدی افزود: در این گردهمایی حدود ۸۰ نفر از  معاونان فرهنگی واحدها و سازمان‌های جهاددانشگاهی، روسا و معاونان سازمان‌های تخصصی فرهنگی جهاددانشگاهی از جمله خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، مرکز دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و مرکز گردشگری علمی  فرهنگی دانشجویان ایران حضور دارند .

رییس جهاددانشگاهی واحد همدان با اشاره به برگزاری رویداد همدان 2018 اظهارکرد: سال 2018 همدان به عنوان مقصد گردشگری کشورهای آسیایی برگزیده شد که به همین مناسبت دو رویداد بزرگ گردشگری در حال برگزاری است و جهاددانشگاهی با سابقه فرهنگی خود در جهت تحقق و شناساندن همدان به عنوان مقصد گردشگری اقدام به میزبانی این همایش کرد.

 

 


نظر شما :