در راستای کشت محصولات ارگانیک صورت گرفت؛

اعلام آمادگی جهاد کشاورزی مازندران برای همکاری با جهاددانشگاهی استان

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۰ کد : ۱۰۷۶۱ پژوهشی
رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: علاقه‌مند هستیم در زمینه کشت محصولات ارگانیک برنج و کلزا با جهاددانشگاهی همکاری مشترک داشته باشیم.
اعلام آمادگی جهاد کشاورزی مازندران برای همکاری با جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی مازندران، شهیدی فر رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران  در دیدار با رییس جهاددانشگاهی و دبیران خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا روز خبرنگار را تبریک گفت و افزود: با توجه به اینکه رسانه‌ها توجه خوبی به فعالیت جهاد کشاورزی دارند اما کارکرد ایسنا در این حوزه تاثیرگذار بوده است.
وی افزود: خبرگزاری‌ها با ارایه نقطه نظرات کارشناسان و بیان نقط ضعف و قوت از حوزه کشاورزی می‌توانند به سلامت غذایی جامعه و پیشرفت این حوزه کمک کنند.
شهیدی فر درباره ایده پرورش ماهی در قفس با رویکرد کارآفرینی در آبندان از سوی جهاددانشگاهی، تصریح کرد: آبندان‌ها مزیت‌های فراوانی دارند و این موضوع ایده خوبی است اما نیاز به بررسی بیشتری دارد.
وی در پاسخ به پیشنهاد جهاددانشگاهی مبنی بر در اختیار گذاشتن بخشی از 70 هکتار اراضی کشاورزی برای فعالیت‌های ترویجی کشاورزی استان، اظهار کرد: علاقه‌مند هستیم در زمینه کشت محصولات ارگانیک برنج و کلزا با جهاددانشگاهی همکاری مشترک داشته باشیم.
در این نشست واحد عبدالهیان رییس جهاددانشگاهی ورود عالمانه در موضوعات توسعه‌ای استان را رویکرد خبرگزاری ایسنا دانست و اظهار کرد: گردآوری دیدگاه و نظرات اساتید دانشگاه و کارشناسان فن، یکی از مصادیق ورود عالمانه ایسنا در حوزه های مختلف استان است.
وی افزود: جهاددانشگاهی با داشتن 70 هکتار زمین کشاورزی آمادگی دارد تا در راستای توسعه استان بخش‌هایی از این اراضی را در اختیار فعالیت ترویجی کشاورزی قرار دهد.
گفتنی است؛ در این دیدار شهیدی فر به همراه معاون توسعه منابع انسانی، معاون برنامه ریزی، مدیر حوزه جهاد کشاورزی، مدیر و کارشناس روابط عمومی از خبرگزاری ایسنا دیدن کرد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی مازندران


نظر شما :