معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار از ایکنا بازدید کرد

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۴ کد : ۱۰۷۳۷ فرهنگی
ابراهیم صادقی‌فر، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به همراه معاونان جوان خودسه‌شنبه ۱۵ مردادماه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار از ایکنا بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، در این بازدید، که در آستانه روز خبرنگار و سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی انجام شد، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار به همراه تنی چند از مدیران کل این معاونت از نزدیک با فعالیت خبری ایکنا آشنا شدند.

پس از این بازدید، نشست مشترک سیدمحمدجواد شوشتری، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ابراهیم صادقی‌فر، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برگزار شد.

صادقی‌فر در این نشست با اشاره به وجود زمینه‌های همکاری مشترک فراوان بین وزارت کار و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، گفت: این زمینه‌های مشترک می‌تواند منجر به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و اجرای طرح‌های مشترک فرهنگی با تأثیرات مطلوب در سطح جامعه شود.

وی ادامه داد: فعالیت‌های پژوهشی متعددی در وزارت کار انجام شده که نتایج آن باید با ابزار رسانه‌ای متعدد منتشر شود.

شوشتری نیز با تأکید بر اینکه هدف خبرگزاری ایکنا صرفاً انتشار خبرهایی با اسم و عنوان قرآن نیست، گفت: هدف اصلی ایکنا ارائه سبک زندگی اسلامی است و از جمله مباحثی که به صورت تخصصی بر روی آن کار می‌‌شود، کسب و کار حلال است.

وی با اشاره به اینکه سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور هشت مرکز شامل خبرگزاری ایکنا، مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی، مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویی، مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم، مرکز آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآنی و مرکز تولیدات چند رسانه‌ای قرآنی (مبین) دارد، گفت: در مرکز رشد سازمان در حال حاضر ۱۲ شرکت استارت‌آپی در حال فعالیت هستند.

رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در ادامه سخنان خود از برقراری ارتباط بین دو نهاد و انجام برنامه‌های مشترک فرهنگی استقبال کرد و مقرر شد که کارگروهی مسئول بررسی زمینه فعالیت‌های مشترک دو نهاد شود و به زودی تفاهم‌نامه همکاری منعقد و اقدامات مشترک عملیاتی شود.

کلید واژه ها: بازدید از ایکنا جهاددانشگاهی


نظر شما :