برندگان مسابقه قرآنی " ضیافت نور" اعلام شدند

۲۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۲ کد : ۱۰۷۱ فرهنگی
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر از اعلام نتایج مسابقه بزرگ قرآنی ضیافت نور خبر داد.
برندگان مسابقه قرآنی " ضیافت نور" اعلام شدند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، سیدعلی محمدپور با اعلام این خبر بیان کرد: این مسابقه در هر روز ماه مبارک رمضان با طرح سوالاتی از جزء متناظر آن در قرآن برگزار شد که با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر همراه بود.

وی افزود: در طراحی سوالات به روزآمد و کاربردی بودن مفاهیم و آموزه های قرآنی در موضوعات اخلاقی، اجتماعی و سیاسی جامعه که یکی از جنبه های اعجاز قرآن کریم است، توجه ویژه ای شده بود؛ به طوری که پاسخ بخش زیادی از سوالات مطرح شده، پاسخ به نیازهای روز جامعه ما در عرصه های مذکور بود. هم چنین با هدف انس بیشتر دانشجویان در آیات قرآن کریم، سعی شده بود که سطح سوالات به گونه ای باشد که پاسخ به برخی نیازمند رجوع به تفاسیر قرآن کریم در موضوع مرتبط باشد.

محمدپور ادامه داد: در پایان این مسابقه حسن قاسمی نفر اول، ثمینه صمدی وند نفر دوم و سبحان منزوی و علی دهقان و زهرا خاوری مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند. عاطفه چرخستانی نیز به عنوان نفر برگزیده به قید قرعه از میان تمام شرکت کنندگان، انتخاب شد.

محمدپور در پایان اظهار کرد: لازم است، از دایره فرهنگی اداره امور خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشجویان هیئت رهروان شهدای دانشگاه امیرکبیر که در اطلاع رسانی و گسترش این مسابقه ما را همیاری کردند، قدردانی نمایم.


نظر شما :