همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک انجام می شود ؛

ارایه مشاوره رایگان در غرفه مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۲ کد : ۱۰۶۸۸ پژوهشی
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک، به مراجعان نمایشگاه، خدمات مشاوره ای رایگان سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، ناباروری و بارداری ارایه می کند.
ارایه مشاوره رایگان در غرفه مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، این مرکز در نمایشگاه بین المللی مادر نوزاد و کودک که از تاریخ بیست و چهار تا بیست و هفتم مرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار می شود، غرفه ای دریافت کرد که ضمن ارایه خدمات آموزشی سلامت جنسی و تغذیه و رژیم درمانی، خدمات رایگان مشاوره مربوط به سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، بارداری و ناباروری را هم ارائه می کند.

گفتنی است ؛ متقاضیان می توانند مشاوره سلامت جنسی را از بیست و چهارم تا بیست و پنجم مرداد ماه از ساعت دوازده تا پانزده، و از بیست و ششم تا بیست و هفتم مرداد ماه ، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دریافت نمایند. همچنین از بیست و چهارم تا بیست و ششم مرداد ماه مشاوره بارداری و ناباروری از ده صبح تا سه عصر در این غرفه ارایه می شود.

کارگاه های تخصصی این مرکز از جمله "کارگاه  نقش سلامت جنسی در تحکیم خانواده،" روزهای پنجشنبه و جمعه و "کارگاه ملاحظات تغذیه ا ی از قبل از بارداری تا شیردهی" روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت سیزده تا چهارده در محل برگزاری کارگاه های آموزشی نمایشگاه برگزار می شود.

 

 

 


( ۱ )

نظر شما :